romet ws50 70ccm

Witam.Mam zamiar przerobić mojego rometa na 70ccm. moje pytanie brzmi jak bardzo będzie się różnił wielkością silnik 50ccm a 70ccm?

żadnej różnicy nie będzie jeśli chodzi o wymiary

czyli powiemy że sobie przerobie to ojciec nic na pierwszy rzut oka nie zauważy?

Zauważy jak dostanie wezwanie do sądu rodzinnego, bo jego syn jeździł bez uprawnień :-)

nic nie zauważy bo inne są wymiary wewnątrz czyli średnica tłoka i tulei cylindrowej , na twoim miejscu powiedziałbym rodzicom o zmianie pojemności.np. mój tata nie miał nic przeciwko żebym sobie zmienił cylinder ,więc u ciebie też tak może być.

pytałem się i się nie zgodził,tylko jest ten problem że mój ojciec jest mechanikiem więc jak coś się stanie i będzie chciał to zrobić to może się zorientować.

odpuść sobie w takim razie, skoro to 4T to masz wiele możliwości zwiększenia mocy ;)

jondro25 napisał:

czyli powiemy że sobie przerobie to ojciec nic na pierwszy rzut oka nie zauważy?

face palm.. wez to lepiej zostaw.

tak ale trochę mnie to denerwuje że jadę tylko 60km/h i to na 3 biegu na 4 tylko zwalnia

Nie tylko Ciebie :)

Jak Ci na 4 biegu zwalnia to zmień przełożenia, tata nie powinien być przeciwko takiemu zabiegowi.

jondro25 napisał:

tak ale trochę mnie to denerwuje że jadę tylko 60km/h i to na 3 biegu na 4 tylko zwalnia

pierwsze to go odblokuj

Jeśli Ci tata zabronił to lepiej odpuść, pomijając już fakt nawet tego ze jest tym mechanikiem.