Romet vs Yamaha

Witam. Więc tak, ja mam Romet 727 Premium 10 a mój kolega Yamaha Aerox YQ50r. Nasze maszyny są jeszcze na dotarciu, ale kolega na wiosnę zaproponował mi wyścig (po dotarciu maszyn). Moje pytanie brzmi: Czy mam z nim szanse??

Masz takie szanse na zwycięstwo jak trafienie 6 w lotto :D

hymm a gdybym pozdejmował blokady??

to nic nie da rox 80-85 idzie

:( a t wezme kymco like 125 od wójka xd

Wygrasz jeżeli aerox będzie miał wszystkie blokady(a Ty będziesz miał zdjęte)+ musi być dystans powyżej 500m

Realnie czy powiem, że masz marne szanse praktycznie żadne to jest yamaha aerox praktycznie najszybszy skuter 50 a ty masz rometa chinola proponuje jak chcesz wygrać wsadzić cylek 80 airsal i może jakieś szanse będziesz miał ja mam rometa rxl z tym cylkiem 90 leci super tzn. mam jeszcze wario tec i sprzęgło hebo z dzwonem

Ja swoim romet 727premium 12 bralem aeroxa, ludixa, kymco super 8, piaggio zipp, peugota jescze jakiegos tam, suzuki katane-skut stary.

Jak to jest seria to imponujące osiągi osiąga ten skuterek

cylinder docierany przez 4.5tys km potem nowy dlok pierscienie, glowica, bez dopalacza spalin, i nowy pasek na wyslizganych talerzach...

Docierany przez 4.5 tyś ? Po 1000km silnik już jest porządnie dotarty.

norbert1710 a były w tej bajce smoki ?.

Te całe Aeroxy, Aprille itd. które "brałeś" swoim rometem albo były na blokadach i jechały 55 a Ty 65-70 albo sobie na spokojnie jechali i mieli Cię w 4 literach.

Kapuchon napisał:

Te całe Aeroxy, Aprille itd. które "brałeś" swoim rometem albo były na blokadach i jechały 55 a Ty 65-70 albo sobie na spokojnie jechali i mieli Cię w 4 literach.

Najprawdopodobniej ;D

norbert1710 napisał:

Ja swoim romet 727premium 12 bralem aeroxa, ludixa, kymco super 8, piaggio zipp, peugota jescze jakiegos tam, suzuki katane-skut stary.

Weźmiesz moje Kymco S8 to dam ci 1000zł, ale jak ja cie wezmę moim S8 masz ode mnie w łeb - Umowa stoi ? Jak oberwiesz po ryju, to wtedy każdy Cie pozna jako bajkopisarza i nie będziesz musiał nawet udowadniać.

Temat sprzed roku odkopany - coraz wiecej tu u nas gornikow

Złota łopata niestety już rozdana :P.

By the way - na starcie Romet (o ile to 4t) mógłby mieć niewielką przewagę, którą Yamaha by i tak zredukowała po kilku sekundach.

To przez kolegę Emul1 heh;D

siema jestem tutaj nowy i napisalibyście mi jak sie dodaje jakiś temat??

wybierz forum , nastepnie jakis dzial np skutery i przewin na dół tam bedziesz mogl zalozyc nowy temat