Romet RXL 50 2t plamy oleju

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Romet RXL 50 2t plamy oleju

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 6 lata temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe tomekol98
    tomekol98
    Użytkownik

Witam mam pytanie jaka może być przyczyna plam oleju na podłodze pod skuterem po odstaniu jednego dnia w garażu? Podobno był na początku jakiś wyciek z pompy oleju ale mechanik w serwisie wszystko zrobił a jednak plamy nadal są dlaczego?

Zdjęcie profilowe jet_force
    jet_force
    Użytkownik

u mnie w skuterze też są plamy oleju na plastiku pod podłogą ponieważ ja mam tam mały wężyk którym wylatuje nadmiar oleju z cylindra czy coś takiego sprawdź w swoim czy też może masz taki wężyk czy może jakiś otwór którym wydostaje sie nadmiar oleju

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

U mnie kapie z otworu w obudowie filtra powietrza. Dzieje się tak dlatego, że pompa przepuszcza olej gdy silnik jest zatrzymany. Gdyby umieścić zbiornik oleju poniżej gaźnika problem prawdopodobnie definitywnie by się rozwiązał.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie