ROMET RXL 4t Luzy na tylnym kole

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery ROMET RXL 4t Luzy na tylnym kole

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe JanekLca
    JanekLca
    Użytkownik

Witam!
    Jestem nowy i jeśli coś zrobię źle to przepraszam.

Mam problem z nowym jednośladem – Romet RXL 4t. Przejechałem nim ok 270 km, a dzisiaj w drodze ze szkoły do domu słyszałem dziwne dźwięki z tylnej osi oraz mocno trzęsło skuterem. Postawiłem go na nóżkach jak dodawałem gazu a koło się kręciło to tak jakby ruszało się w górę i dół, a gdy wchodził na wyższe obroty trzęsło całym skuterem jakby miał się zaraz przewrócić i wydawał przy tym taki dziwny dźwięk – jakby pisk jakieś strzelanie ale ni etak wyraźnie dosłyszalne. Skuter jest na gwarancji ale do punktu Rometa kawałek drogi a boję się żeby coś się mocniej nie uszkodziło, lub jeśli to możliwe naprawić to „domowym sposobem”. Bardzo proszę o pomoc!
    Serdecznie pozdrawiam.
    Janusz

P.S.
    Dodam jeszcze że silnik pracuje równo a skuter był docierany starannie.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Weź kluczyk, dokręć koło i śmiało do serwisu. Jak masz gwarancję, nie grzeb sam.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie