! Forum Motorowery Romet Rs 50

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Jakub Jakub 1 lat, 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #667912 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Jakub
    Jakub
    Użytkownik

Witam proszę o pomoc mam motorower Romet rs 50 mam problem z odpalaniem jak próbuję odpalić to coś stuka. Nawet gdy próbuję odpalić na pych to koło tylne zaczyna mi chamowac a jak próbuję na kopke to coś ją blokuje i nie mogę ją kopnąc nawet
    Co to może byc.?

Michał
    #667916 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jest masa rzeczy które mogą stukąc i blokowac wał – tu nikt nie zgadnie.
    Możesz mieć uszkodzony zawór co blokuje tłok, ukruszony tłok, coś z łożyskami..itd
    jakbyś może zidentyfikował z którego miejsca stuka i kiedy jest ten stuk to by można zgadywac coś bliżej – co i tak jest bez sensu bo trzeba to otworzyć i zobaczyć

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #667919 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Jakub
    Jakub
    Użytkownik

Zaczyna stukac od lewej strony silnika gdy go odpalam z startera i z kopki ale nie kiedy kopka zaskoczy i normalnie odbija a nie kiedy się porostu plokuje i nie mogę ją kopnąć

Michał
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Romet Rs 50
Informacje o Tobie: