romet rr - cylinder i głowica

Witam, jakiej marki polecacie cylinder wraz z głowica do rometa rr z silnikiem 139qmb? Pojemność 80 lub 110 jezeli podejdzie, do 300-400zl

Jedynej słusznej. ;-)
^
Jesteś zwyczajnie zbyt leniwy, albo nic tobie się teraz samemu nie chce. Mi też się już nie chce... klepać tego samego, kolejnemu nierozumnemu ludkowi.
*
Web-SteC?

jestem nierozumny i leniwy? Czemu? Bo pytam o opinię jaki zestaw wybrać? Wiem, jest wiele tematów jednak jedni piszą tak, drudzy inaczej, każdy co innego i nie można jednoznacznie określić co wybrać, a sam zbytnio na motocyklach się nie znam.

no to skoro jedni piszą tak a drudzy inaczej to myślisz że powtórzenie którejś z opcji albo dodanie kolejnej ci coś rozjaśni ?

myśle że forum zostało założone by pomagać osobą które się mniej znają od reszty a nie po to by kilku kolesi wylewało swoje żale bo "było i nie chce mi się", jeżeli wam ciąży aby pomóc innym to nikt was tu nie zamknął i można w prawym górnym rogu nacisnąć krzyżyk.

No, bo tak jest. Inni są tutaj wyłącznie dla... CIEBIE. I myśl sobie tak dalej. Kiedyś i do ciebie słońce dotrze i kolejny temat ci rozjaśni. Trzymam kciuki.