romet rr - cylinder i głowica

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #307516 Reply
    VeSteQ
    Użytkownik
    • 13

Witam, jakiej marki polecacie cylinder wraz z głowica do rometa rr z silnikiem 139qmb? Pojemność 80 lub 110 jezeli podejdzie, do 300-400zl

#307519 Reply
    Rysio_Misio
    Uczestnik
    • 0

Jedynej słusznej. 😉
    ^
    Jesteś zwyczajnie zbyt leniwy, albo nic tobie się teraz samemu nie chce. Mi też się już nie chce… klepać tego samego, kolejnemu nierozumnemu ludkowi.
    *
    Web-SteC?

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#307523 Reply
    VeSteQ
    Użytkownik
    • 13

jestem nierozumny i leniwy? Czemu? Bo pytam o opinię jaki zestaw wybrać? Wiem, jest wiele tematów jednak jedni piszą tak, drudzy inaczej, każdy co innego i nie można jednoznacznie określić co wybrać, a sam zbytnio na motocyklach się nie znam.

#307524 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

no to skoro jedni piszą tak a drudzy inaczej to myślisz że powtórzenie którejś z opcji albo dodanie kolejnej ci coś rozjaśni ?

#307527 Reply
    VeSteQ
    Użytkownik
    • 13

myśle że forum zostało założone by pomagać osobą które się mniej znają od reszty a nie po to by kilku kolesi wylewało swoje żale bo „było i nie chce mi się”, jeżeli wam ciąży aby pomóc innym to nikt was tu nie zamknął i można w prawym górnym rogu nacisnąć krzyżyk.

#307529 Reply
    Rysio_Misio
    Uczestnik
    • 0

No, bo tak jest. Inni są tutaj wyłącznie dla… CIEBIE. I myśl sobie tak dalej. Kiedyś i do ciebie słońce dotrze i kolejny temat ci rozjaśni. Trzymam kciuki.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: romet rr - cylinder i głowica
Twoje informacje:

Back to top button