Romet rr 50 Najlepszy tuning

Witam wszystkich serdecznie.
Wiec tak... kupilem chinskie gowno ! To w ogole nie ma mocy... Podwozilem kolezanke i co sie okazalo ?! Pod gorke nie chcial podjechac ! Co za EPIC FAIL ... a taka ladna ta kolezanka. A teraz do rzeczy :D. Chcialbym przerobic tego chinola tak zeby jezdzil a nie sie toczyl. Cena tuningu ? nie gra roli... Pozostawie to waszej wyobrazni. Interesuja mnie markowe czesci z wyzszej polki (ale bez przesady xD). Moze byc i nawet silnik od 125ccm jesli tylko taki wejdzie ! A tak swoja droga to owy romet posiada taka sama rame jak honda cbr 125, tak mi sie wydaje. Czego glownie oczekuje po tuningu ? Przyspieszenia. Tak ! w ogole nie interesuje mnie v max. I prosze Was bardzo drodzy uzytkownicy nie namawiajcie mnie zebym sprzedal chinola i kupil cos innego. W moim przypadku jest to nie mozliwe. Pozdrawiam !

http://allegro.pl/silnik-cross125cc-ogar-900-street-benzer-los-i2804916633.html - kup sobie taki silniczek i śmigaj , kolega ma taki sam w crosiku chińskim i nieźle popie****a , teraz masz nauczkę że NIE kupuje się motorowerów 4T z masą własną powyżej 80 kg bo to nie ujedzie!!! Zastanawiam się tylko jakim cudem ten pojazd ma hologacje skoro nawet nie podjeżdża pod górkę :D

Wrzuć tam silnik od Cagivy Mito Evo 7 :D. Będziesz popierdzielał aż miło. Co prawda z dżwiękiem kosiarki, ale 100 km/h w 6 s to chyba całkiem niezły wynik :D.

No ciekawy ten silnik Mito :) Tylko pytanie czy uda mi sie zamontowac go bez problemu ? Ile taki silniczek by mi palił ? A co do tego silnika Lukario... hmm nie jest to jakiś szmelc? Troszke tani ten silnik. Fundusze mam na markowy silnik wiec czemu by tu czegos naprawde solidnego nie wstawic ? :P Ale dzieki za sugestie. Jesli macie jeszcze jakies propozycje prosze Was zebyscie sie wypowiadali na ten temat.

silnik jest tani bo chiński ;) ale to nie oznacza że ma się od razu rozlecieć , twój oryginalny też by długo pochodził , ale on nie nadaje się do takiego motoru, czego nie można powiedzieć o tej 125, zaletą tego silnika jest też to że będzie on pasował i z elektryką nie będzie problemów, a co do silnika cagivy to zapewne jest jeszcze lepszy ale musiałbyś robić o wiele więcej przeróbek , jak się na tym znasz to kupuj od cagivy , jeśli nie masz doświadczenia to na twoim miejscu wziąłbym ten chiński, to taka moja rada ;)

Przy okazji zmien rame zeby sie nie zlamala.

Ta rama się nie złamie, na pewno nie główka ramy i nie mocowanie tylnego amorka tak jak w Pro50 i podobnych.

Tutaj jest zupełnie inny patent, rama dostosowana pod silniki 125, 170, 250 cm3. Z małą przeróbką wchodzi nawet chłodzony wodą 250 cm3. Oczywiście każdy to singiel.

Yamaq - a wszystkie blokady masz ściągnięte? Bo ja z moim kumplem jakoś sprawnie pod górki podjeżdżam z fabryczną 50cm3. A ważymy dużo, motor 130, ja 80, kumpel 70 kg - razem 280 kg i co najmniej 40 musiało być, niezależnie od górki.

Gdy wyjeżdżałem z Grupą Mazowiecką na rozpoczęcie sezonu jakoś nie odstawałem bardzo od reszty, w przyspieszeniu troszkę, ale nie w prędkości maksymalnej. A potem zwiększałem zębatkę zdawczą o dwa zęby.

Blokad na razie nie zdjąłem, poniewaz aktualnie mam 150 KM przebiegu :D Niech ten chinski silnik sie troszke dotrze. Mam wrazenie ze zdjecie blokad nie wiele da :/ Poki co max predkosc to 60 km/h i 70 km/h z gorki (licznikowe !) Fakt nie znam sie na motocyklach/motorowerach/skuterach ale od czego są mechanicy ? :) najwyzej zaplace troszke pieniedzy za te przerobki ale przynajmniej bede mial pewnosc ze wszystko jest zrobione tak jak nalezy. Co do ramy to mysle ze wytrzyma spokojnie :) Motor sprawia wrazenie stabilnego i masywnego wiec o to sie raczej nie boje. A jesli chodzi o zmiane silnika bardziej stawialbym na 2t niz 4t (roznica w przyspieszeniu w moim odczuciu jest ogromna) i wcale nie przeszkadza mi dzwiek kosiarki :P Motocykl ma zapierda*** a nie brzmieć :D

No to fajnie docierasz..

Witam jestem szcesliwym posiadaczem Rometa RR 50. chcialbym prosic was o pomoc w tuningu. nie interesuje mnie nowy silnik chcialbym wyciagnonc wiecej z orginala. Kupilem cylek 72ccm co prawda jescze nie zamontowalem. Chce kupic takze modul ale czy to pomoze? Mam dwa na oku : http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?item=3000932620&ars_source=ars&ars_socket_id=5&ars_rule_id=72
http://moto.allegro.pl/tuning-modul-regulacja-skuter-4t-king-los-barton-i3030153261.html
Czy myslicie ze on wgl ma jakies blokady na module? Tak ze dowiedzialem sie o tym ze on moze nie pasowac lub moge go odrazu spalic ; ( co o tym myslicie? Zwiekszylem tak ze dawke paliwa. Chcialbym jeszce kupic dysze l;ecz nwm gdzie i jaka.. ; ( Czy mogli bysscie mi pomuc? Z wizualu kupilem mu tank pada co odrazu zmienilo jego wyglad ; ) chcialbym jeszce pdnies go na tylnim amortyzatorze poprzez kupno koncowki ; ) Co o tym wszyskim myslicie? Bardzo prosze o pomoc ; D

Yamag - masz prawo jazdy kat. A?
Jeśli nie, to tak nim nie zapier.. chłopie, bo nie daj Boże, wjedziesz komuś w du..ę i jesteś ugotowany na amen... Na drogach nie brakuje kozaków, którzy myślą podobnie jak Ty. A potem płacz i lament...