romet router ws 50 żarówki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery romet router ws 50 żarówki

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe BartoszSzczecin
    BartoszSzczecin
    Użytkownik

mam problem z żarówką przednią w mojej WS50.
    po przejechaniu 50-100km przepala mi się włókno światła mijania (żarówka to nie jakaś Awina tylko Philips Osram itp.) o mocy 35/35W jak zaleca producent.

dziś też stworzył się problem że jak wyciągnąłem starą żarówkę poczułem niewyobrażalny smród w miejscu gdzie końcówki żarówki stykają się z tymi od lampy i nwm od dlaczego tak się dzieje. to już moja 5 żarówka

dziś zamontowałem żarówkę 45/40W ale boję się aż uruchamiać routerka i sprawdzać. lampa strasznie się nagrzewałą przy starych zarówkach

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

żarówka 45W zabije ci instalacje.
    a same żarówki przepaląją się najczeciej z powodu zbyt wysokiego napięcia lub przerw w zasilaniu- np na skutek wstrząsów coś się rozłącza.. itd. Ale jeżeli się to też usmażyło to raczej zbyt wysokie napięcie idzie na żarówkę.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe BartoszSzczecin
    BartoszSzczecin
    Użytkownik

Wombat a jakaś przyczyna może być ze zbyt wysokiego napięcia? bawić się w wymianę bezpieczników?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

regulator napięcia naprzykład

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie