Romet Router WS 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Romet Router WS 50

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe daniel121
    daniel121
    Użytkownik

Witam.
    Planuję kupić ten oto motorower na raty w Tesco.
    Miał bym taką prośbę. Mógłbym ktoś podejść do Tesco jeśli mnieszka blisko niego i zapytać się czy można go wziąć na raty 0%.
    Bardzo bym był wdzięczny.

Interesuje mnie też El Clasico z Real, ale nwm czy można go też wziąć na raty 0 %

Pozdrawiam i dziękuję

Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

Czemu nie możesz zrobić tego sam? W jednym Tesco mogą dać Ci raty 0%, w innym nie.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe daniel121
    daniel121
    Użytkownik

Ponad 50 km do tego sklepu jest :/
    Rowerem nie pojade

Zdjęcie profilowe routerws50romet
    routerws50romet
    Użytkownik

1. Istnieje coś takiego jak INTERNET.(chyba że nie masz)
    2. Istnieje coś takiego jak BIURO OBSŁUGI KLIENTA. Można się z nimi skontaktować za pomocą TELEFONU.
    3. Nie wiem ile chcesz rat ale w KAŻDYM Tesco, jeśli są takie „drogie sprzęty” jest możliwość rat(tylko 10).
    4. Istnieje coś takiego jak BANK. Tam też da się wziąć kredyt. Co prawda nie 0% ale dadzą ci możliwość większej ilości rat.
    Poczytaj sobie stare ulotki treści tam zawsze jest coś ooo

routerws50romet
    Użytkownik

1. Istnieje coś takiego jak INTERNET.(chyba że nie masz)
    2. Istnieje coś takiego jak BIURO OBSŁUGI KLIENTA. Można się z nimi skontaktować za pomocą TELEFONU.
    3. Nie wiem ile chcesz rat ale w KAŻDYM Tesco, jeśli są takie „drogie sprzęty” jest możliwość rat(tylko 10).
    4. Istnieje coś takiego jak BANK. Tam też da się wziąć kredyt. Co prawda nie 0% ale dadzą ci możliwość większej ilości rat.
    Poczytaj sobie stare ulotki treści tam zawsze jest coś o ratach. Mam nadzieje że pomogłem.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    routerws50romet
    Użytkownik

sorry za podwójny post ale coś mi się przeglądarka zacięła i musiało wysłać dwa razy:)

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

jest opcja edycji, nie musiałeś pisać 3 posta pod rząd…

Poza tym bardzo dobrze napisałeś autorowi – trochę samodzielności.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie