Romet Router Sport - Co o nim sądzicie?

Witam wszystkich skutero-maniaków. Na dniach planuje kupić nowy skuter marki Romet Router Sport. Skuter głównie będzie przeznaczony do przejażdżek z kumplami, dojazd do szkoły. Skuter kosztuje dokładnie
2 899,00 zł. Co o nim sądzicie? Jest godny uwagi za taka cenę? Zależy mi na jak największej liczbie odpowiedzi. Dzięki i pozdrawiam ;)
http://www.motolux.pl/skutery/index.php?p617,romet-router-sport

Cześć. Słyszałem troszkę o tym skuterze i według mnie jest on taki sam jak te inne Romety co są w tym sklepie, który podałeś. Lecz jest jednak pewna różnica między nimi. Większy, zapewne wygodniejszy, 12" koła i w ogóle.

Za 2500 złociszy w tesco masz identycznego :D

Poczytaj jakie problemy mają ludzie, którzy kupili ostatnio chińskie skutery. Masakra, co się dzieje na rynku. Zamiast coraz lepszej jakości, sprzedają buble, które przysparzają ogromnych problemów swym użytkownikom. Coraz więcej jest opisywanych takich przypadków na forum. Lepiej przemyśleć dwa razy takie zakupy, by potem nie żałować i wylewać żale na forum, że skuter nie pali, że się ciągle psuje...

Okej. Wielkie dzięki panowie za odpowiedzi. I tak raczej kupuje jednak inny skuter, ten sobie odpuszczam. Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Temat można zamknąć.