Romet ROUTER Skuter - Opinie

Witam-Chciałbym poznać rzetelną i szczerą opinie na temat skutera marki ROMET ROUTER CITY LINE 50 - Proszę o komentarze,co sądzicie na temat tego skuterka i tak wogóle.Dzięki.

Ja myślę że za 2200 zł można kupić używany skuter np. Kymco.

Do niedawna była promocja w Tesco za 1890. 2 dni temu kolega zakupił na prawdę fajny. Wygodny pomimo 10' kół, bardzo dobry zryw oraz ładny design. Ewentualnie kup Ince. 8)

Jeżdżę Routerem Pluss z Auchan za 1600 i odważę się powiedzieć, iż jest to wdzięczny skuter i nie żałuję zakupu. Jedyne co w nim wymieniałem to akumulator i oczywista wszystkie płyny :mrgreen:

Nie kupiłbym tego skutera, z takimi małymi kółkami 10", to deskorolka nie sqt. Pooglądaj na allegro Kingway Martinelli w tych samych pieniądzach, ale o niebo lepszy.

Tylko że kolega chyba już kupił ten skuter i pyta jak się sprawuje :D

Witam was - Tak jak napisał kolega HUGOBOSS ja już zakupiłem ten oto skuter,przed kupnem oczywiście przeglądałem różne opinie na temat tego pojazdu.Miałem do dyspozycji tylko dokładnie - 2200 PLN..Ale napewno nigdy nie interesowało mnie i nigdy nie zainteresuje mnie kupno czegoś używanego (Dla mnie to jest tak jak kupno czarnego kota w worku)-(Takie mamy nasze przysłowie).W tym przypadku spodobał mi się wygląd i marka ROMET i że nie ma naklejki MADE IN CHINA (Chociaż możliwe że ją ma tylko sprytnie ukrytą),a na przykład skuter KINGWAY BARACUDA ma taką naklejkę i to nawet na tylnej obudowie przy wlewie paliwa.-Jeśli to możliwe to proszę jeszcze o opinie i komentarze odnośnie tego mojego skuterka,a może nawet znajdzie się ktoś kto ma taki sam pojazd i podzieli się ze mną swoim i spostrzeżeniami.Co do kół to akurat takie mi pasują a tak apropo to nie widziałem jeszcze skuterka z kołami na przykład 24 cale.-Przypomne SKUTER ROMET ROUTER CITY LINE 50 - Pozdrawiam was serdecznie i dziękuje oraz SZEROKIEJ DROGI.- :-)

Suawek napisał:

Ja myślę że za 2200 zł można kupić używany skuter np. Kymco.

Używanych pojazdów poprostu nie uznaje,ale dziękuje za opinie.

Niestety Romet to jest tylko z nazwy bo nie produkuje już skuterów a po prostu importuje je z Chin.

A ja go mam już około miesiąca i jestem zadowolona. Fajnie jeździ i ma przyjemny odgłos . Dla "małych" osób jest idealny. Nawet przy dużym obciążeniu dobrze jeździ . Jego wygląd jest ładniejszy od większości "renomowanych" skuterów. (To oczywiście moja opinia) .
Jeśli chcesz wiedzieć o produkcji to pisze w instrukcji obsługi,
oraz na przedniej części klosza od liczników.(ja to zauważyłam pod światło) .

Fajna i miła opinia od PYHOR,co do wyglądu to podzielam twoje zdanie ale co do wzrostu kierowcy to już nie bardzo, ja mam 174 cm. i jakoś nie odczułem aby skuter był za mały dla mnie.No i w taKi oto sposób powoli powstaje kilka opinii o skuterach ROMET ROUTER.-A może jeszcze ktoś się przyłączy do opinii.-POZDRAWIAM CIEBIE PYHOR I TAKŻE SUAWEK-Do zabaczenia na trasie.-NARAZIE.

Chodzi mi o to że gdy kroś jest drobny to ten skuter jest dla niego odpowiedni :) Pa

Co do kół to akurat takie mi pasują a tak apropo to nie widziałem jeszcze skuterka z kołami na przykład 24 cale

Nie widziałeś, bo nie ma skutera z kołami 24", ale są normalne z kołami 12, 13"

Po co pytasz o opinie, skoro już go kupiłeś.. teraz to już za późno, musztarda po obiedzie.

No pytam po to aby dowiedzieć się wiecęj informacji na temat tego skuterka np. od innych użytkowników.A wiecęj informacji nikomu jeszcze nie zaszkodziło a ja pytam o konkretną rzecz.

skoro już go kupiłeś ,to teraz przed tobą sprawdzian z "dbania o maszynę" .
Zaopatrz się w klucze nie tylko te z zestawu i często sprawdzaj nakrętki , przynajmniej raz w tygodniu ,oglądaj plastiki czy coś nie odłazi.
ogólnie rób często przeglądy ,pozbędziesz się dzięki temu wielu drobnych awarii czy niedociągnięć przy montażu , poza tym nabierzesz pewności że nic złego cie nie spotka.
docieraj go na spokojnie ,to nie ścigacz..... i będzie ci służyć.
Te rady nie są tylko dla posiadaczy chinoli ale każdy kto ma skuter nawet renomowanych i drogich firm za długo nie pojeździ bez troski o maszynkę :lol:

Też mam skuter z Routera. Przebieg 2100km - awarie ? Przepalona żarówka z przodu i raz wymieniony pływak w zbiorniku paliwa. Wszystkie śruby nie poluzowane i na swoim miejscu i nie muszę co tydzień dokręcać żadnych śrub. Bardzo szanuje mój skuter i jak naraźie nie zawiódł mnie ani razu i myślę że tak zostanie ;)

No i chociaż konkretne opinie,mniej więcej o to mi chodziło (Nie wycofuje się jeszcze z tego postu,jak ktoś inny jest chętny z opiniami to niech pisze tutaj)-DZIĘKUJE - RAGAZ I KAPUCHON (masz fajny pseudonim) - NARAZIE I POZDRAWIAM.

Haha dzięki :p Jeszcze nikt mi tego nie powiedział :PP

Dziękuje wszystkim za komentarze,proszę innych o dalsze komentarze---POZDRAWIAM. :-)

Witam! Też chciałbym wiedzieć czy warto kupić ten skuter. Będzie to mój pierwszy pojazd (słyszałem , że to ma koła '10). I tu pojawia się pytanie czy nie jestem na niego za duży ? Mam 175cm i 65kg. I fundusze pozwalają mi tylko na zakup z Tesco ,a uważam podobnie jak kolega , że lepiej kupić nie używanego chinola niż używane kymco czy coś ;] I jak myślicie lepiej zakupić motorower "Router Bassa" czy "ROUTER CITY LINE 50" ? Proszę o szybką odpowiedź ( w poniedziałek zamierzam zakupić) ;]