Romet Router Lux 50 Grande dusi się i gaśnie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Romet Router Lux 50 Grande dusi się i gaśnie

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe mejdej mejdej 4 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mejdej
    mejdej
    Użytkownik

Witam
    Mam taki problem. opowiem wam całą historię.Ostatnio pojechałem moim skuterem do kolegi na początku wszystko było ok. Po 30 minutach chciałem odjechać ale nie chciał mi odpalić. po 2 godzinach odpalił lecz gdy dojerzdzałem do domu to zaczą się dusić i zgasł i oczywiście nie chciał zapalić, przypchałem go do domu. Na następny dzień zapalił mi lecz po przejechaniu 0,5km znowu zgasł. wtedy dostrzegłem ,że silnik i rozrusznik strasznie sie zgrzał. W skuterze aktualnie nie mam akumulatora.Jeżeli wiecie co może być przyczyną tej usterki proszę o odpowiedz.
    Pozdro.

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

No, niestety wśród wielu możliwości, jest też i taka – dość ponura, że silnik Ci się zaciera…
    Jazda bez akumulatora nie jest zbyt rozsądna i też powoduje nadmierne rozgrzewanie się silnika, a właściwie uzwojeń statora…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł
    Zdjęcie profilowe mejdej
    mejdej
    Użytkownik

Kolega doradził mi abym wyją rozrusznik czy to jest rozsądne i czy mi to pomorze?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

kolega chyba nie bardzo ogarnia….

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe mejdej
    mejdej
    Użytkownik

Jeszcze muszę sprawdzić gaźnik czy nie jest zapchany. zapchany gaźnik może być przyczyną?

Czytaj
    REKLAMA

SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 36 zł

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie