Romet Router Grande lux 50.

Witam. Mam przerobionego Routera z 50ccm na 80 cmm. Od wymiany mam przejechane 1300km i teraz zaczęły sie problemy. A mianowicie od 3 dni mam problemy z odpaleniem skutera. Wymieniłem juz moduł na nowy bo stary się spalił. Obroty w gażniku ustawione. Na początku jak odpalałem to musiałem trochę gazu dodać, ale teraz to juz tak nawet nie odpali. Na kopniaka nie odpale bo kopniak nie odbija z powrotem. Co to może być ??

A kto Ci to robił i czy dał gwarancję? Czy ten CDI też wymieniali po swapie cylindra?

Nieszczelne zawory w głowicy ,brak kompresji nieszczelne polaczenie miedzy kolektorem ssacym a głowica , rozszczelnienie silnika gdzies na uszczelkach , brudny filtr powietrza lub lew powietrze i dostaje go za dużo , obstawiam pierwsze 3 rzeczy , sciagnij pokrywe wentylatora i zakrec reka magnetem , jak chodzi leciutko to brak kompresji , jak ledwo dasz rade lub nie dasz rady ruszyc reka pelnego obrotu to kompresja dobra , jak nie drgnie nawet milimetr to zatartty tlok ktory sie zblokowł w cylnidrze.

edit: mi głowica ''tuningowa'' do 90 cc posypala sie po 1900km zawory zgubiły szczelność i przeciekało z nich jakk z wodospaduu niagara po zalaniu nafta.