Romet Router City 50 4t…Podczas jazdy na chwilę traci moc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Romet Router City 50 4t…Podczas jazdy na chwilę traci moc

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Krupek Krupek 4 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe piotr196053
    piotr196053
    Użytkownik

Podpowiedzcie mi..Ostatnio zdjąłem blokadę prędkości..I czasem podczas jazdy skuter traci na chwilę moc .Jak by brakowało mu paliwa.Ale po zamknięciu gazu i ponownym otwarciu jest ok.Z tym ,że wtedy wracam do prędkości ok 40 km/h.A potem znowu 45-50…i jest ok..Zaznaczam,że zdarza się to sporadycznie..Ale też ostatnio zdarzyło mi się przyduszenie między sygnalizacjami w mieście.Zamykając gaz ..Już nawet myślałem,że mi silnik zgaśnie……Na razie mnie to tylko „straszy’czasem…Ale mam wątpliwości czy kiedyś nie będę musiał pchać bączka..Pozdrawiam i oczekuje na wasze podpowiedzi.W końcu co kilka głów to nie jedna…

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Może być, że po odblokowaniu zbyt mała jest dysza główna w gaźniku… spróbuj podmienić ją na większą (+regulacja)…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe piotr196053
    piotr196053
    Użytkownik

Na szczęście było to chwilowe- zbiegło się z odblokowaniem…Wszytko ok .silnik pracuje dobrze..

Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Też takie coś miałem jak wracałem z działki w tamtym tygodniu na sekundę stracił obroty a jak tylko delikatnie ruszyłem manetką obroty nagle wróciły myślałem że przytarłem ale jeździ normalnie więc nie wiem

Smart Fortwo(prawie skuter :D)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie