Romet router bassa regulacja gaźnika

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #178990
    karaluch8
    Użytkownik
    • 3
    • 5Postów:

    Siemka, mam taki problem, iglica na najwyższym rowku, śruba od mieszanki wykręcona z 7 razy i tylko tak chodzi. Jak przestawię iglicę, to ileż będę kręcić śrubką od mieszanki i tak go muli przy wkręcaniu, nie mam sposobu na niego… Przejechane 1300km, jestem drugim właścicielem i nic mi nie wiadomo by było coś zmieniane. Nie chodzi on idealnie tak jakbym chciał, chodzi o to że czasem na światłach – maneta full a on buuu, i chwila tak i w końcu doda gazu. Jak się dobrze rozgrzeje to można by rzec że to ustępuje. No ale jednak, o co chodzi że chodzi tylko na takim ustawieniu? Trochę mnie to niepokoi z uwagi na spalanie …. Obroty trzyma normalnie, z tym nie ma problemu.

    #178991
    karaluch8
    Użytkownik
    • 3
    • 5Postów:

    Znaczy iglica podniesiona wysoko na ile to możliwe, czyli licząc od góry to 4 rowek. Czyli że ciagnie najwięcej paliwa.

    edit: Ogólnie mam też dziwną iglicę, wygląda ona tak:, http://i.imgur.com/NA6W1Gf.jpg ma takie rowki, czyli 3 normalne takie ciasne, i 1 na samym dole taka podłużna, że zabezpieczenie po niech chodzi, takie wcięcie ma. Nie wiem dlaczego 😐

    #178996
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    zalewasz go paliwem. zmień dysze w gaźniku lub gaźnik bo na tym możesz miec kłopot z wyregulowaniem go.
    Jaki kolor ma świeca?

    #178998
    karaluch8
    Użytkownik
    • 3
    • 5Postów:

    Fakt faktem że jak miał na prawdę niskie obroty, to jak mu dawałem szybko lekko gazu to miał takie rozbieganie, zwolnił do takich na prawdę niskich czasem nawet gasł, ale jakoś z tego wychodził i chodził dalej. No ale gasł… Zwiększyłem obroty i po problemie… Jaka tam jest oryginalnie dysza główna? To sprawdził bym czy nie było kombinowane…

    edit: Kolor świecy, na obwódce czarny, na elektrodzie takie różny, białooo, czarnyyy, brązowo, tak niesprecyzowany. Wiem że kawa z mlekiem musi być.

    #179005
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    wygooglaj. ustaw serie i zobacz co będzie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button