Romet Retro 7 Problem

Witam.
Mam Retro 7 i niestety nie jestem zadowolony z tego jak chodzi.
Wymienilem Sprzeglo sportowe, dzwon, wariator sportowy (podobno) i pasek wszystko firmy Nakaru.
Niestety mam wrazenie ze na starych czesciach chodzil lepiej.
Nie moge go rozbujac powyzej 60tki a na starych jechalem i prawie 70tke. Zbiera sie moze i lepiej ale na starcie... pozniej od 45-55/60 idzie wolno...

CO ROBIC ???

Dzieki za pomoc !

Może gazior do wyregulowania

no wlasnie bylem w u mechanika i regulowal mi gaznik no i nic...

rolki wrzucilem na poczatku najlzejsze jakie mialem w zestawie ( 5,8g )
no i czy ja wiem... moze i przyspieszenie mial lepsze ale jak wymienilem na 6,3 g mam wrazenie ze jest tak samo. Sprzezyne wymienilem na +1000 i sie okazalo ze jak wlozylem spowrotem stara to lepiej chodzi niz na nowej...

Dostal jakis wibracji bo jak jade 55/60 km/h i puszcze gaz to czuje pod stopami wibracje ktorych wczesniej nie bylo...
no i juz nie wiem co robic.....

Pasek źle dobrany lub źle założony wg mnie ale ja tu tylko sprzatam :)

Pasek podobno jest dobry... juz nie wiem ... za duzo tego do ogarniecia na raz :)

Jak się zakłada sportowe częsci to trzeba to wszystko porządnie wyregulować , a do tego już potrzeba doświadczenia w tuningu , bo w przeciwnym wypadku będzie gorzej niż było . Polecam udać się do kogoś, kto ma o tym na prawdę pojęcie i tak jak już wspominałem - przedewszystkim doświadczenie ! .

Ja jak założyłem za mały pasek to takie drgania były

No, możliwe, że pasek .

dzieki.
znajomy powiedzial mi ze ma jakiegos kolesia co sie tuningiem zajmuje wiec sie do niego wybiore niech go wyreguluje.

dzieki za pomoc !

Mało precyzyjne określenie że ni jesteś zadowolony jak chodzi. Co się właściwie dzieje?
Nie wiem jak z Twoim ale z doświadczenia widzę że tylko wydech ma sens przy 2T, każda inna grzebanina nic nie zmienia poza ubytkami w portfelu.
Nie wiem jak w chińskich konstrukcjach ale w Kymco i Gilerze tak było.