Romet Retro 7 50ccm wygrany w RMF FM! Śląsk.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Ogłoszenia Romet Retro 7 50ccm wygrany w RMF FM! Śląsk.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Bartosz Bartosz 1 lat, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bartosz
    Bartosz
    Użytkownik

Cześć!

Chcę sprzedać nowy skuter Romet Retro 7 50ccm. Wygrałem go w RMFie 13.05.2018 (piątek trzynastego :-))
    Mieszkam w bloku i nie będę miał co z nim zrobić kiedy go dostanę, a ma to być jakoś pod koniec miesiąca.
    Nie wiem czy będzie zarejestrowany i ubezpieczony, ani który to z dwóch dostępnych kolorów.
    Cena jaka mnie interesuje to 4000zł, ale jeżeli nie będzie zarejestrowany, to opuszczę jeszcze 150zł na papierkową robotę.
    Na stronie producenta taki kosztuje 4334zł, choć co ciekawe w dniu w którym go wygrałem kosztował prawie 4800, ale widocznie kończy się seria i pozbywają się stanu.

Mieszkam w Tychach. Odbiór oczywiście wyłącznie osobisty.

Poniżej link do konkursu w którym go wygrałem. Choć sam konkurs już się skończył.
    https://www.rmf.fm/r/mcdonalds-sniadania.html

Romet Retro 7 50ccm
    Zdjęcie profilowe Bartosz
    Bartosz
    Użytkownik

No to aktualizacja ogłoszenia.

Zarejestrowany, ubezpieczony, na liczniku przejechane 60km.
    kolor srebrny z bagażnikiem z tyłu. Faktura VAT zakupu, książka serwisowa, instrukcja obsługi, 2 kluczyki. Mogę dorzucić jeden kask (mam rozmiar XL i M)
    Cena: 3000zł

https://www.romet.pl/Moto,RETRO_7_50,20,633,13863,2014.html

Romet Retro 7 50ccm

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie