Romet Retro 7 50 - spalanie

Otrzymałem "upragnioną" specyfikację RR 7 50 z firmy Romet.
Otóż wg producenta skuter ten średnio spala...(uwaga, werble proszę)... 3,5-4 litra paliwa na 100 km. Wybauszyłem oczy jak żaba przyciśnięta cegłą.
Z kolei od sprzedawcy dowiaduję się, że pojazd zużyje maksymalnie 2,5-3 l/100 km.
Dane jakie otrzymałem z firmy Romet dotyczą modelu z roku 2013, może dane, którymi uraczył mnie sprzedawca dotyczą modelu z 2012 r.Kto mija się z prawdą? A może rzeczywiście nowy model z 2013 r. spala już dużo więcej?

Witaj. Sprzedawca kłamał- mój pali 2,5-2,7. Przy okazjii zapytam bo zauważyłem że przymierzasz sie do kupna a ja być może będę zmuszony sprzedać :-(. Jest jak nowy-ma przejechane 1300km. W razie czego pisz na maila: dimarco@vp.pl. Pozdrawiam.
PS. Rok produkcjii 2011. Stał u kobiety w garażu i nie używała go. Wygrała go na konkursie (niektórym to się szczęści!). Kupiłem go w lipcu z przebiegiem.....11km! Prawie nie jeździłem bo siedziałem w delegacjach. Ja jestem zadowolony, spory, wygodny no i ładny po prostu :-)

Hej! Mi Retro pali 2,5-2,9 a mam z 2013 r.

DiMarco napisał:

Witaj. Sprzedawca kłamał- mój pali 2,5-2,7. Przy okazjii zapytam bo zauważyłem że przymierzasz sie do kupna a ja być może będę zmuszony sprzedać :-(. Jest jak nowy-ma przejechane 1300km. W razie czego pisz na maila: dimarco@vp.pl. Pozdrawiam.
PS. Rok produkcjii 2011. Stał u kobiety w garażu i nie używała go. Wygrała go na konkursie (niektórym to się szczęści!). Kupiłem go w lipcu z przebiegiem.....11km! Prawie nie jeździłem bo siedziałem w delegacjach. Ja jestem zadowolony, spory, wygodny no i ładny po prostu :-)

HA HA HA !!!!

Jeśli to 4T, a podejrzewam, że tak właśnie jest, to więcej jak 3 litry Ci nie spali. I to przy dynamicznej jeździe. 2,5 to jest max jak jeździsz normalnie.