Romet Retro 7 50 Blokada

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #629247 Reply
    patryq010
    Uczestnik
    • 3

Witam, kupilem rometa retro 50tke z 5 tyś przebiegu, jeździł 40-50 wiec sądziłem że jest blokada z modułem, wymieniłem go, na nóżkach jak dociskam manetke na full to czuć że skuter cały sie telepie i że obroty są wysokie więc w tej kwestii został odblokowany lecz w jeździe dalej maksymalne to 50km/h. wymieniałem w nim tylko moduł i pasek który już był kiepski.

Moje pytanie brzmi, gdzie może leżeć problem? blokada wario?

#629258 Reply
    Rider
    Uczestnik
    • 3

Blokady są następujące : śrubka w dekieku gaznika trzeba się pozbyć , zwężkę z filtra powietrza wyrzucić, zdjąć blokadę na wario i wyciąć zawirowywacz spalin. Myślę że pomogłem 😉

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#629275 Reply
    patryq010
    Uczestnik
    • 3

Jeżeli chodzi o blokade z gaźnika to miałem ten plastikowy Wiec go przypiłowałem, zwężki tez już nie ma, zostaje mi wario i zawirowania spalin, chociaż nie za bardzo mam gdzie i jak przycinać

#629518 Reply
    patryq010
    Uczestnik
    • 3

Witam ponownie, mam problem gdyż wszystkie blokady typu moduł, zwężka od filtra, blokada na wario są zdjęte, zawirowacza spalin nie miałem w swoim Romecie Retro 7. :/

Co może być przyczyną, z takiej lekkiej góry potrafi pojechać 55/60, ale to tyle na co go stać

#629521 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

regulacja, za mały wariator, zajechany silnik

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Romet Retro 7 50 Blokada
Twoje informacje:

Back to top button