Romet Pony Monster 50: Czy się opłaca?

Witam! Mam 14 lat i zastanawiałem się nad kupnem tej motorynki/funbike'a. Czy opłaca się kupić ? Czy ktoś miał z nią styczność? Czy lepiej dać sobie spokój i kupić jakiś skuter ?
Proszę o odpowiedzi na te pytania :D
Pozdrawiam ForeN.

A ile masz wzrostu?

To nowość, więc kontakt miał tylko Jaśnienamtestujący Nadredaktor Leszek. Ale udało mi się posadzić własny zad na tym sprzęcie na targach - wrażenie było niebywale pozytywne. Wydaje mi się, że to lepsza zabawka, niż większość skuterów. Jestem fanem Pony w nowym wcieleniu.

Mam 1.60 wzrostu :D

Mi też osobiście sie ona podoba :D

Skoro Pony uniosła Leszka, to da ciebie powinna być super. Moim zdaniem, to bardzo fajny pomysł, można używać na codzien do normalnej jazdy (popatrz jak latała odblokowana z Leszkiem, a ma ponad 180cm wzrostu i prawie 100kg), a można się też pobawić (stunter). Do tego ćwiczysz z manualną skrzynią, czyli uczysz się już do dorosłego moto.

Dokladnie Zulus, bardzo dobrze to ujales przyjacielu

Dzięki za rady i odpowiedzi :D Strasznie mi pomogliście :D Właśnie myślałem o stuncie na niej :)

Nie jest złe. Bardziej jest to funbike, ale wrażenia pozytywne. Ja mam 185 wzrostu i 95 masy. Na dotarciu potwornie muli. Ale potem zaczyna mieć fajną nawet dynamikę.

Widzisz, Grzesiu, potrafisz się odezwać jak homo... sapiens :-)))

Dzięki jescze raz :D

Na zdrowie. Jak kupisz, to się pochwal i napisz, jak ci się jeździ :-)))

Spoczko :D Napisze w tym poście lub w innym i dam ci linka do wypowiedzi :)

Niestety rodzice nie kupią mi jej w tym roku tylko w następnym :( Niedawno kupili samochód :(

Tak czasem bywa, trzeba poczekać. Ale jak się zdecydowałeś i wiesz, co chcesz na niej robić, to przez ten rok wyszukaj sobie i kupuj powoli resztę drobiazgów: kask, ochraniacze, żółwia, ubrania na moto :-)

Masz rację ja kupię potrzebne rzeczy a oni mi kupią Pony :D Mam uzbieranych pare groszy więc :D

Tylko pooglądaj w czym latają stunterzy, żeby kupować z sensem :-)

Porozglądam się :D