Romet Pony 50 2018 (skrzynia biegów + blokady)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Romet Pony 50 2018 (skrzynia biegów + blokady)

Ten temat zawiera 63 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Freeb Freeb 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 61 przez 64 (z 64 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Maciekk1992
    Maciekk1992
    Użytkownik

Ja mam 27lat i do miasta jest idealny, między samochodami bez problemu itp. Żadne korki etc.

Dla porównania wersja 125 jest dokładnie na tej samej ramie i wielkości kapci, ogólnie taka sama 🙂

Wbrew pozorom siedzi się na tym dość wygodnie.

Pozdrawiam, Maciej
    Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

Wiem, siedziałem kiedyś na targach jak wchodził jako nowość 50 ccm, ale nadal to trochę zabawka, a człowiek lat 18 by chyba chciał się poczuć poważniej 🙂 Ja jako 45 latek też już bez oporów na tym bym śmigał 🙂

no i na co to komu…?

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe Freeb
    Freeb
    Użytkownik

Majac 32 lata wcale nie mam oporów by na tym siedzieć 🙂

Inna sprawa, ze jak ktoś mnie zapyta jaki mam na tym przebieg i ile poszło już w tym roku km to większość „prawdziwych” motocyklistów na szlifierkach moze ma polowe tego na liczniku co mój dzielny kucyk 😀

„Imagination is more important than knowledge. Knowledge is limited. Imagination encircles the world.”
    Zdjęcie profilowe Freeb
    Freeb
    Użytkownik

Aktualny przebieg 3800 km. Na listę wpisuje się kolejna usterka a w zasadzie to nawet dwie.

Wymiana łożyska główki ramy oraz uszczelniacz przy pedale zmiany biegów niestety się sączy. Serwis zmienił go tydzień temu i po 200km znowu mi z niego kapie. Nie widać żadnego uszkodzenia mechanicznego samego walka.

Jakieś pomysły czemu simmering w tym miejscu puszcza?

„Imagination is more important than knowledge. Knowledge is limited. Imagination encircles the world.”
Oglądasz 4 posty - 61 przez 64 (z 64 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie