romet ogar 205 problem

Witam. Mój kolega ma Rometa ogara 205. I jego V-max to ok. 30km/h czy to jest prawidłowa prędkość?? Jeśli nie to co może być przyczyną tak małej prędkości?? z Góry dzięki z pomoc.

A pamięta żeby wrzucić drugi bieg ;)
Prawidłowa prędkość ogara 205 oscyluje w granicach 45-50 km/h.
Pozdrawiam

A kolega wie, że ogar to biegówka czy nie?

Mojego kolegi Romek 205 ciągnie około 60 km/h z ponad 100 kilogramowym obciążeniem. Myślę, że warto sprawdzić czystość i regulację gaźnika, zapłon. Jeśli te czynniki są w normie to silnik kończy się, albo uszczelniacze wału poszły się wietrzyć.

Witam...
Mam pytanko. Kupiłem dziś Ogara 205 i mam mały problem z kopajką (wogule nie zastakuje) co moge z tym zrobić??? i mam też problem z biegami 1 wogule nie zaskakuje zapłaciłem za niego 200zł... Opłacało mi się???? i chciałbym sie dowiedzieć mniej wiecej jakie będą koszta naprawy mojego ogarka 205
Aaa i dam rade naprawićte awarie bez inewstowania w części????? ;P

Z góry dziękuje. ;))

Jeżeli 200zł z papierami to się opłacało. Jeżeli chodzi o naprawę to zapewne biegi trzeba wyregulować a w kopce może taki druciany bolec nie być włożony w odpowiedni rowek w karterze. Trzeba to rozebrać i sprawdzić. Nawet jak będziesz musiał kupić jakąś część to do Rometa to są groszowe sprawy.