Romet Ogar 202 Fi - blokady

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Romet Ogar 202 Fi - blokady

Tagi: 

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Kamil 1 tygodni, 2 dni temu.

Oglądasz 4 posty - 21 przez 24 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #694030 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe berthold61
    berthold61
    Użytkownik

Wiem że nie pasuje ale tu gadamy akurat o zasadzie wywalenia euro 4 ale sądwa sposoby jeden to wymiana modułu co wydaje się bezsensem skoro w tej cenie mamy wymienione pół silnika i zwiększoną moc .

berti
    #694046 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wywalenie Euro4 polega na zamontowaniu układu zasilania paliwem który tej normy nie obsługuje. Czyli klasyczny gaźnik zasilany grawitacyjnie z baku i klasyczny moduł z klasycznym zapłonem.
    Zapewne instalacja elektryczna bedzie wymagac przeróbki

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #694176 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe berthold61
    berthold61
    Użytkownik

Dokładnie tak jak mówisz a całość zamknie się w stosunkowo małej kwocie .

berti
    #694620 Odpowiedź

Kamil

Witam , wcześniej pisałem że pójdę w wymianę gaźnika na klasyczny i dam znać. W swoim ogarze koniec końców zmieniłem :
    Moduł na inca DC koszt 40 zł ,
    Gaźnik pz 16 moretti 50 zł ,
    I zębatka zdawcza 16 9 zł
    Plus przesyłka 18 zł.
    Te zmiany i odpięcie komputera (żółta kostka) sprawiły że czuje wyraźny przyrost mocy na 1,2,3 biegu – tu mniej , ale ogarek na 3 jedzie 50 i nie wchodzi na czerwone pole, myślę że teraz pojedzie bez wchodzenia na czerwone pole ok 70km/h

Oglądasz 4 posty - 21 przez 24 (z 24 łącznie)
Odpowiedz do: Romet Ogar 202 Fi - blokady
Informacje o Tobie: