romet maxi skuter 125

Wyświetla 91 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #313781 Reply
    Janusz Kloc
    Użytkownik

no i tu jestem w kropce bo z tego co czytam to wymiana tego co chciałem nic nie daje , chyba dam sobie spokój i pojeżdze na tym co mam , ale dzięki Wombat za linki

#313786 Reply
    Wombat
    Moderator

wymiana cylindra na większy nic nie daje? gdzie takie coś wyczytałes?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#313833 Reply
    wuja69
    Uczestnik

Witam, tutaj jest filmik czego się można spodziewać po wymianie cylindra – https://www.youtube.com/watch?v=YRHHCoKHZHU&app=desktop.
    Większy moment obrotowy przy mniejszych obrotach, vmax raczej ograniczona trybami w przekładni.

#313888 Reply
    Janusz Kloc
    Użytkownik

dzięki Wuja ale tyle to ja teraz na prostej jade

#313889 Reply
    Wombat
    Moderator

i bedziesz tyle jechał jeżeli nie podniesiesz rev limitera. ale za to do tej prędkości przyśpieszysz szybciej

#313975 Reply
    Janusz Kloc
    Użytkownik

dzięki jak na teraz to mi wystarczy , też nie chce przerabiać bo dopiero ma przejechane 5000

#313981 Reply
    Wombat
    Moderator

po pierwsze – skoro nie chcesz przerabiać to o czym ta dyskusja od 3 stron?
    po drugie – na liczniku lekkiego Kymco z cylindrem 160cm jest 100km/h a ty masz ciut bardziej zabudowaną maszynę (dla której producent podaje Vmax 80km/h) cylinder 125 i twierdzisz że też jeździsz 100 JUŻ TERAZ.
    Myśle że albo oszukujesz siebie albo BAAARDZO oszukuje cię prędkościomierz

#313989 Reply
    Janusz Kloc
    Użytkownik

co tak sie pieklisz miałem takie myśli żeby przerobić a co do licznika to już pisałem że oszukuje 8 km , a pokazuje na prostej 100 , i o co te złosci,nie chcesz to nie odpisuj i już

#313990 Reply
    Wombat
    Moderator

się nie piekle tylko ci zwracam uwagę na pewne fakty. przy 100 ci oszukuje te 8km?

#313992 Reply
    Janusz Kloc
    Użytkownik

taaaak sprawdzałem bo ściagnąłem aplikacje na telefon i sprawdzałem przy 100 miałem na telefonie 92 km i co tu dziwnego , a jak dobrze poszukasz to producent podaje predkość różnie raz 110 raz 90 itd.wiem bo jak szukałem skutera żeby kupić to predkosci podane były tak jak pisze , jak nie wierzysz to trudno ale mój romet tyle idzie na prostej , ale tylko do wzniesienia potem zwalnia

#313995 Reply
    Wombat
    Moderator

przy jego deklarowanej mocy i masie te 80km/ to dobry i realny wynik – zapewne bezpieczny dla producenta (czyli każda sztuka tyle pójdzie). Jeżeli twój idzie 10 więcej to ci się trafiła dobra sztuka.
    90 wiec jadą nieliczne ale 110 to nie jest realne przy jego silniku

#314000 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Moja 300ccm leci 135 km/h wg GPS, a licznik twierdzi, że 150.

#314001 Reply
    wuja69
    Uczestnik

Witam,miałem nadzieje ,że koledzy opiszą jakich unikać kompletów cylindra i tłoka w wykonaniu Hinareli i czy komplety Naraku warte są swojej ceny -wszak innych w naszym pięknym kraju nie uświadczysz.
    No niestety nikt nic nie opisał,a zapewne wielu z Nas ma doświadczenia w tej kwestii -może Ktoś jednak coś skrobnie?Bardzo proszę.

#314006 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Ja żadnego, wymieniam na mocniejsze całymi kompletami: silnik, skrzynia, napęd, rama, koła, skorupa 🙂
    Nie jest tanio, ale za to skutecznie :-)))

#314010 Reply
    Wombat
    Moderator

no a ten wątek z walką Pawelcm (chyba) i Chinola z dużym GY6?

#314034 Reply
    Janusz Kloc
    Użytkownik

tak Wombat tak myśle sobie że dostałem dobry gatunek naprawde bez oszukaństwa jeszcze przy mojej wadze 120 kg , jak masz ochote to zapraszam na jazde

Wyświetla 91 wpisów z $
Odpowiedz na: romet maxi skuter 125
Twoje informacje:

Back to top button