Romet Maxi 125 ccm (4t)- jak docierać ???.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Dayton
    Użytkownik
    • 2
    • 5Postów:

Witam. Posadam w/w motocykl i chciałbym porady,jak go dobrze dotrzeć (czy postępować tak jak z 50-ka ???).

H2SO4
    Użytkownik
    • 1
    • 243Postów:

Albo bardzo zachowawczo, albo na tzw. twardy beret. 😉

http://forum.scigacz.pl/post-33245.html&highlight=

I pragnę stwierdzić, że i Wombat się tam udziela. No jak nie jak tak. 🙂
    _
    Btw. Chińską 125-kę wypada umyć chociaż raz w roku. Najlepiej to zrobić w… Roku Smoka. ;D

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 970Postów:

ja sie tam udzieliłem raz w temacie skuter-serwis.pl więcej grzechów nie pamiętam
    ten Wombat z tego wątku to jakaś kompletna podróba.

H2SO4
    Użytkownik
    • 1
    • 243Postów:

Aha, spoko, też tak właśnie sobie pomyślałem, ale jednak usilnie poszukiwałem potwierdzenia swoich potencjalnych przypuszczeń, bo to nie dawało mi spać po nocach. 🙂

Panie Daytona, a jak tam ten motocykl się panu sprawuje? U nas to niejaki… pan Jose/ Josze/Jurgen, a nieważne, ale był taki jeden co to tylko same chińskie psy wieszał na kierownicy swojego ukochanego Maxi.
    A serwis dedykowany producenta był równie w szczytowej formie jak i on sam.
    Góra z górą się nie zejdzie (zetrze), ale człowiek z człowiekiem to prawie zawsze. 🙂

Ja twierdzę, że to jest taki typowy 4T GY6 152 QMI i z pojemności 125 cm3 wytwarza bajeczną wręcz moc 7 KM.
    Zestaw tuningowy jest dostępny za całe 200 zeta i już mamy pełnoprawne 9 KM. A można wydusić nawet i znacznie więcej, ale trzeba chcieć.
    Jak na chłodzoną powietrzem jednostkę jest nawet całkiem nieźle. Dizajn nieco kontrowersyjny, ale grunt, że się wiezie swoje cztery litery.

Mam rację czy się całkowicie mylę? Pytam, bo lubię konwersować. 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button