Romet czy ich skutery są dobre ?

Co myślicie o skuterach Romet ? Czy psują się ? Czy mają jakieś wady ? Czy to dobry skuter na początek ? Czy jest warty swojej ceny ?? proszę o szybką odpowiedz
Chodzimi głównie o Romet retro :D

Ja osobiście mam romecta 727 eco, fajnie sie jeździ, v-max nawet 60 km/h, parę razy wziąłem dwusuwa kolegi.

Ja miałem Rometa 767 z 2007r 4T. dwa cylindry przejechane 20tyś km, i dalej służy kumplowi (sprzedałem).

Co do retro wydaję się fajny, jak podoba ci się retro to polecam Rometa:)

Te z górnej półki ponoć dają rade, mam na myśli 2T w cieczy :)

ja mam romet 717 2t na powietrze z blokadami mi jedzie 60kmh we 2 os.nic nie robiłem koło niego.na początek dobry wybór 2 osoby spokojnie zmieści. Plastiki nie skrzypią.Kolega opowiadał że jego kuzyn odpalił rometa bez akumulatora.

lisu7 napisał:

ja mam romet 717 2t na powietrze z blokadami mi jedzie 60kmh we 2 os.nic nie robiłem koło niego.na początek dobry wybór 2 osoby spokojnie zmieści. Plastiki nie skrzypią.Kolega opowiadał że jego kuzyn odpalił rometa bez akumulatora.

Ja swojego peugeota też też,z kopki xD

Czy możliwe że z blokadami jedzie 60kmh czy ktoś musiał zdjąć przed sprzedażą?

Możliwe że licznik oszukuje ;).

w każdym oszukuje ale możliwe że wskazówka paliwa oszukuje w niektórych przypadkach.

Może jestem zielony ale mam kupla co rok temu kupił sobie rometa nie znam modelu po 1tyś wymieniał wał i wariator.

Hahah!!On wie jak docierać skuter? chyba od początku gumę palił,driftował,przegrzewał silnik i przez cały czas manetka na max.

Właśnie... gdyby go docierał to by do tego nie doszło. Ja mam rometa 727 Premium 10 i daje radę. Po zdjęciu blokady z gaźnika leci 65 km/h licznikowe. Czasem nawet 70-75 km/h złapie z lekkiej naprawde lecitukiej górki i gdy nie wieje wiatr . I tutaj nie żartuję ani nie Kłamię. Dobry Romet nie jest zły :D Ja przez pierwsze 350 km jeździłem nim wyłącznie po podwórku 20 max 30 km/h a to dlatego że nie był zarejestrowany. Chyba dobrze się dotarł i dlatego takie osiągi. Teraz jest już 3200 km przebiegu i odpukać jeżdżę bez awaryjnie :)