ROMET CRS 125

OPŁACA SIE CZY NIE NA A1 JAKIE OSIAGI PISAC RADY

Trochę drogi. Ja się zastanawiałem nad Romet Soft Chopper 125cc, tylko właśnie nie wiem czy robić to A1 czy nie... Bo w sumie to jest dość ograniczone prawko.
Ty już zrobiłeś?

kupcie sobie zwykły motorowerek i wsadźcie sobie silnik 125ccm za 700zł, moim zdaniem bardziej opłacalne, silnik to częśc wymienna ale z tego co sie orientuje jezeli jest takiej samej pojemnosci, aczkolwiek chyba nikt nie zauwazy ze cylinder jest po te pare cm wieksy, poza tym nicztym sie nie roznia. Pozdro

PODOBA MI SIĘ CRS 125 A A1 ROBIE ZA 3 MIESIACE

Z TEGO CO WIEM PRAWKO NA MOTOR JEST OD 24 LAT
ORENTUJECIE SIE MOZE ILE KOSZTUJE PRAWKO A1

nap[ewno p[owyzej 500zł poczekaj 2 lata zrobisz na A za tyle.

Nie zrobi, jeśli wejdą te głupie przepisy... Będzie musiał czekać do 24lat albo na 18 lat A2 do 300ccm.

ehh;/

A A2 nie jest do iluś tam Kilowatów?

ale chyba nie beda zwracali na to czy masz a2 czy a przynajmneij mam taka nadzieje....

Jakbys w wieku 18 lat dosiadł Hayabuse to by się chyba skapnęli :D

hehe;D ale suzuki gs 500;D albo jakas fzr :D

Zależy pewnie od policjanta. Jak troche siedzi w temacie to może się skapnąć. Ja bym się tak strasznie nie narażał :P. Np. Kawasaki Ninja wcale nie jest taki słaby. No ale przy GS to troszke slabo wypada, ale przynajmniej legalnie możnaby jeździć :).

Tak ogólnie to ładny offtop :D. Kolega się pytał o rometa a my o Suzuki, Kawasaki, Yamahach i prawku A2 :D

ALE POMOGLISCIE PYTAM O ROMETA CZY NIE SLABY JAK NA 125 BO TYLKO 9 KONI LUB AZ 9 KONI JAKIE DORADZILISCIE BY NA 125 TAK ZEBY PALIŁ 3L/100 I BYL MOWY 4000TYS + POAWKO 500

A nie lepiej kupic Yamahe DT? Japońska 125 ma 3 razy więcej koni od tego chińskiego moturka :). Chcesz jeździć 4t po lasach? Powodzenia. 4t są słabsze od 2t, może palą mniej, ale masz 3 razy mniej mocy. Rometem ledwo wiejdziesz pod stromą górkę, a DT jeszcze z niej wyskoczysz.

Tak więc - Polecam ci Yamaha DT.

KOLEGO TO MOZE PRAWDA ALE MÓJ BUDZET NIE WYSTARCZA NA DT JA WOLŁ BYM WERSE SUPERMOTO HYBA ZE HONDA VARADERO A SĄ JAKIES CHINCZYKI 125 W 2 T POMOCY DAWAJCIE LINKI

Skończ pisać wielkimi literami bo się tego aż czytać nie da.

"OMOCY DAWAJCIE LINKI" szlak mnie trafia. Samemu też szukaj kurde! Ty chcesz czy my? Właśnie. NIE PISZ TYM CAPS LOCK bo gdybym ja zarządzał tym form to byś już dawno wyleciał.

pisac

Weź Ty sie człowieku ogarnij. Bądź wdzięczny że otrzymujesz za darmo pomoc a Ty jeszcze rozkazujesz.

tym młodym to się już w dupie poprzewracałoxDD