Romet ciagle gasnie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Romet ciagle gasnie

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Mikołaj Uroda 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #190032 Odpowiedź

  Mikołaj Uroda
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam, mam rometa retro 50, aktualny przebieg to ok. 5000 km jak dotąd wszystko było ok( aż się troszkę dziwiłem ). Niestety się skończyło, romet po dniu postoju(zimny) odpala dopiero po kilku próbach następnie gaśnie po przejechaniu ok. 200m a także po każdą górką zatrzymuje się i stoi na pełnych obrotach. Bardzo go muli a przy ruszaniu szczególnie, jednocześnie przy tym wszystkim jest bardzo słaby przykładowo nawet po przebytych 20km ciągle jedzie max 35-40km/h na pełnej manetce. Dopiero po dobrym rozgrzaniu, przejechaniu ok. 40km przestaje mulić ale nadal bez mocy. Nie wiem co mu się stało. W ostatnim czasie były regulowane zawory i przegląd, na chwilkę ustało ale znów usterka wróciła. Nawet dolewałem płynek do czyszczenia gaźnika ale było jeszcze gorzej więc planuje czyszczenie gaźnika. Co może mu dolegać ?

  #190036 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness
  Deep_Nothingness
  Użytkownik
  • Postów: 538

  Jeżeli Twój pojazd w czasie podjazdu pod górkę zwalnia przy czym obroty rosną, to oznacza problemy z układem przeniesienia napędu. Albo pasek jest już zużyty albo sprzęgło się kończy. Najlepiej zdejmij pokrywę przekładni i sprawdź.

  Było, ale się zmyło:
  Zipp Quantum RS
  Toros F16
  Keeway Hurricane
  Obecnie lata:
  Romet K125
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #190040 Odpowiedź

  Mikołaj Uroda
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Sprawdziłem i pasek a także sprzęgło są ok ale sądzę że to coś z kompresja bo więcej jak 40km/h nie polecę nawet na rozgrzanym

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Romet ciagle gasnie
Informacje o Tobie: