Romet C1 Trial City strasznie słaby

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Romet C1 Trial City strasznie słaby

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Patryczkez
    Patryczkez
    Użytkownik

Witam,
    Ostatnio mój Romet C1 Trial City strasznie osłabł. Wcześniej na prostej osiągał około 60-65 km/h ,a teraz ledwo 50. Strasznie duże problemy ma po zmianie biegu z 3 na 4. Na 4 biegu praktycznie się nie rozpędza. Z przyśpieszeniem też ma problemy. Wcześniej dość stromą górkę pokonywał bez żadnych problemów ,a teraz ma z nią niesamowite problemy.
    Prosiłbym o jakieś rady co mogę zrobić ,żeby przynajmniej wrócił do poprzednich osiągów.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

podstawowe regulacje, konserwacja i diagnostyka stanu silnika i napędu (zużycie, kompresja, filtry)

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Patryczkez
    Patryczkez
    Użytkownik

Gaźnik regulowałem, naciągałem łańcuch, ale to nic nie zmieniło, motor na postoju wkręca się normalnie na obroty. Zastanawiałem się nad zmianą zębatki na 14 ,ale czytałem o tym trochę i opinie są podzielone. Mógłby mi ktoś powiedzieć co da zmiana tej zębatki?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Jezeli juz jest slaby to po zmianie zebatki bedzie jeszcze gorzej. Chyba ze z przodu dasz wieksza to ci wzrosnie Nm na kole. Ale kosztem predkosci maksymalmej.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie