Romet Black City 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Romet Black City 125

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 3 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marcw
    marcw
    Użytkownik

Witam wszystkich,
    Proszę o poradę chcę zakupić skuter Romet Black City 125 nowy za 4800 zł czy warto ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie warto. wydasz pieniądze i już ci ich nie oddadzą. stracisz na tym

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Katalogowo 6.500 (http://www.romet.pl/Moto,BLACK_CITY_125,20,667,14259,2015.html) i tyle bym nie dał, a nawet nie dałem, bo wolałem kupić nowe Kymco Agility City za 6300 (na Romecie usiadłem i mi ochota przeszła, a była). Przy cenie 4800 już bym się zastanowił. Nie wiem jak z awaryjnością tego sprzętu (jakością poskładania), bo materiały takie sobie (mnie zniechęciły), a tu na forum nie przypominam sobie specjalnie relacji użytkowników. Ale to jest NOWY sprzęt za całkiem fajną cenę – jeśli chcesz coś nowego, bo chłopaki zaraz napiszą, że za 4800, to już można w używkach trochę poprzebierać.
    Tu dostępny w sklepie za 5,2K http://olx.pl/oferta/skuter-125cc-kat-b-black-city-raty-0-gratisy-transport-romet-kamien-CID5-ID7uRUl.html#43b3ed1d37
    Chyba się nie bardzo sprzedają…? Może teraz zbliżą się z oficjalną ceną do Junaka 609, bo chyba trochę przesadzili licząc jak za Kymco albo Suzuki Addressa. Za 4800 to dla mnie atrakcyjna propozycja i pewnie bym kupił zamiast KACa (jak kupowałem skuter).

Zdjęcie profilowe marcw
    marcw
    Użytkownik

Wombat napisał:

nie warto. wydasz pieniądze i już ci ich nie oddadzą. stracisz na tym

dzięki za poradę,
    mam jeszcze tanio do kupienia używane Kymco Agility City 50 4T czy z nim idzie coś zrobić żeby lepiej się zbierał i miał większe v-max ?

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

A co masz do zierania się KACa 125…? Przecież to bardzo ładnie chodzi…? V-MAX może nie jest powalający, ale 100-110 to nie wstyd. Teraz w Hyosungu 125 (biegówka) mam 50% mocy więcej i jadę 10km szybciej (fakt, że jest z 50kg cięższy). Bez przesady, fajnie to śmiga. A tu na forum chłopaki opisywali swoje przeróbki i walki z KACem, żeby latał jeszcze lepiej, więc pogmeraj w wątkach.
    *
    Sprawdź wpisy tego kolegi: http://www.skuterowo.com/pawelecm/

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe marcw
    marcw
    Użytkownik

Zulus napisał:

A co masz do zierania się KACa 125…? Przecież to bardzo ładnie chodzi…? V-MAX może nie jest powalający, ale 100-110 to nie wstyd. Teraz w Hyosungu 125 (biegówka) mam 50% mocy więcej i jadę 10km szybciej (fakt, że jest z 50kg cięższy). Bez przesady, fajnie to śmiga. A tu na forum chłopaki opisywali swoje przeróbki i walki z KACem, żeby latał jeszcze lepiej, więc pogmeraj w wątkach.
    *
    Sprawdź wpisy tego kolegi: http://www.skuterowo.com/pawelecm/

chodzi o KAC 50 4T

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

No… to zasadnicza różnica, bo rozmawialiśmy o Romecie 125 🙂

Zdjęcie profilowe marcw
    marcw
    Użytkownik

Zulus napisał:

No… to zasadnicza różnica, bo rozmawialiśmy o Romecie 125 🙂

tak romet 125 nówka za 4800 zł, a kymco 50 4t 2009 za 1700 zł

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

pytanie jest źle zadane. co rozumiesz przez „czy warto”?
    – czy ma się zwrócić?
    – czy jest wart tych pieniędzy?
    – (najważniejsze) czy spełnia TWOJE wymagania?
    – a czego oczekujesz?
    – jak zamierzasz eksploatować?
    – na co masz uprawnienia?
    .. itd

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe marcw
    marcw
    Użytkownik

Wombat napisał:

pytanie jest źle zadane. co rozumiesz przez „czy warto”?
    – czy ma się zwrócić?
    – czy jest wart tych pieniędzy?
    – (najważniejsze) czy spełnia TWOJE wymagania?
    – a czego oczekujesz?
    – jak zamierzasz eksploatować?
    – na co masz uprawnienia?
    .. itd

skuter ma być jako wiosenno-letnia zabawka, na dojazdy do sklepu itp.
    czy warto 50 4t chodziło czy idzie coś z nią zrobić żeby lepiej się zbierała
    mam prawko B ale chce żeby żona też z niego mogła korzystać a nie posiada żadnego prawka.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie