Romet Bassa za 400 zł stan dobry

Witam, mam zamiar kupić sobie rometa basse w stanie dobrym od znajomego za 400 zł.Ma troche plastiki pekniete normalnei jezdzi ma przejechane niecale 1000 km czy dobry wybór ? za tak mała cene opłaca się ? poprosze nie typu komentarze pewnie jakis katowany i tp normalny skuter bo znajomego znam dobrze miałdo szkoły do jezdzenia po Warszawie bo rano korki i tp.1 rzecz jaka bym zrobił lekkie podrasowanie zmiana obudowy (papierowej) jak to mówicie wariatora,gaznika,filtra i tp
czekam na odp

za 400 zł ? Pewnie, że się opłaca, jeszcze się pytasz ;) Kupuj, jeśli na pewno jest ok.

Jeśli jest w dobrym stanie to nawet bardzo się opłaca.

przebieg do 1000, z pewnego źródła, 400zł. Myślę że bardzo się opłaca!
Dla przykładu- ostatnio rozbiłem skuter i potrzebowałem kupić przedni błotnik (plastikowy). I za sam błotnik z malowaniem zażyczyli 360zł.
Oczywiście nie kupiłem... ale widzisz masz cały skuter (nawet jakbyś musiał coś tam podreperować) w cenie tego zakichanego błotnika co mi chcieli w serwisie wcisnąć

No.. stan dobry silnik dobrze dotarty i tp tylko z tyłu ma troche plastiki pekniete ale to nic nie szkodzi.Skuter kupie 2-3 jak on odda go do mechanika wymieni olej i drobne usterki zrobi :)

a po 200 km się okaże że jednak silnik to kicha i dlatego go opyla

nie,nie znam tego kolego on go nie katuje jak wspominałem tylko do szkoły ma go i to wszystko, sam zbiera na nowego kymco lub co innego ldatego tak tanio a jeszcze po znajomosci.Gdy kupie wystawie pare zdjec.