Romet arrow fly Romet rr 50 czy junak 901 sport 50 ccm?

Dzien dobry, ostatnio zdałem prawo jazdy kat. AM i podczas jazd spodobaly mi sie biegowki, wiec mam zamiar sprzedać moj dotychczasowy skuter kymco agility 50 i kupic jakis dobry motorower, maksymalna cena to okolo 5500 zł motor musi byc koniecznie nowy.Na razie mysle nad rometem arrow fly , Romet RR 50 i Junakiem 901 sport, nie znam sie zbyt dobrze na motorach i chcialbym prosic o pomoc zależy mi na tym by motor miał duża predkosc max. i moze do tego fajnie brzmial plus moze jakies mozliwosci tuningu :). Z checia przyjme lepsze propozycje, głownie chodzi o predkosc. Pozdrawiam

Wszystkie te 50'siątki to ten sam silnik 139FMb czyli tylko buda zmieniona

ogolnie jak poprzednik mówił, romet arrow fly jest solidniejszy, natomiast junak 901 sport no cóż dziwnie wyglądą arrow wygrywa, te maszynki są fajne jak sie kupu dodatkowo silnik ala 125FMB o mocy chyba 7-8, spalanie jest tez niskie, i przyjemniej się jeździ lecz pamiętać trzeba na przepisy i prawo poruszania się. Ja dziś jechałem 50tką prawie 70 i insignia turbo mnie zatrzymała, ale nie przyczepili się do prędkości w sumie nie wiem poco to zatrzymanie, kontrola trzeźwości chyba.

Oki dzieki to biore arrow fly :D