Romet 757 jaki moduł ?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #196077
    Aver
    Użytkownik
    • 4
    • 18Postów:

    Witam.
    Chciałbym sobie wymienić moduł w moim skuterze ponieważ jego prędkość maksymalna to jedyne 50 km/h a blokady są zdjęte oprócz zmienionego modułu. Wchodząć na allegro moim oczom ukazują się kilka stron z modułami i nie mam pojęcia którego wybrać, czy te najtańsze są coś warte czy może lepiej dać trochę więcej kasy a mieć coś lepszego. Czy jest różnica pomiędzy tymi modułami ? Do mojego skutera pasuje tego typu moduł : http://allegro.pl/sportowy-modul-zaplonowy-do-skuterow-2t-tuning-i5569577938.html
    Dzięki za pomoc 🙂

    #196150
    Zenion7
    Użytkownik
    • 2
    • 11Postów:

    Podobno te najtańsze są bardzo dobre 😉 byle by był odblokowany, Nie myśl że moduł za 30 czy tam 100zł będzie “tuningowy” i zmieni mapę zapłonową za taki moduł musiał byś dać kilka set złotych a więc bierz taki żeby był odblokowany 😉

    #196172
    Aver
    Użytkownik
    • 4
    • 18Postów:

    Okej, dzięki za pomoc 🙂

    #196173
    Aver
    Użytkownik
    • 4
    • 18Postów:

    Czytałem coś jeszcze ostatnio i patrzyłem na mój moduł i nie mam tam tego jednego kabelka( pewnie poprzedni właściciel odciął) i w jeździe wkręca się na jakieś 8.5k obrotów oczywiście na liczniku nie wiem czy pokazuje prawdę. Da mi coś nowy odblokowany moduł skoro teraz tak chodzi ???

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button