Romet 757 2t co dalej?

Witam, kiedyś pytałem co zrobić z moim skuterem aby poprawił się jego vmax i ktoś mi powiedział abym kupił odblokowany moduł ponieważ inne blokady mam zdjęte a tylko moduł został stary. Dziś przyszedł nowy odblokowany moduł, założyłem i v max się nie zmienił, może troszkę przyśpieszenie a może tylko mi się wydaje. Tak więc w czym jest problem bo skuter bez blokad powinien chyba jechać więcej niż te 50 km/h. Myślałem nad kupnem nowego gaźnika i jakiegoś wydechu, warto czy lepiej zrobić coś innego ?? Dzięki za pomoc :)

Masz blokady a bak,kto Ci powiedział że nie masz?mechanik ściągną pokrywę napędu,obejrzał wydech itd czy kumpel ci tak powiedział.Jak ci leci 50 to ma blokadę,dy jak ich nie usuniesz to psu w d... nowy gaźnik i wydech.

Wydech seryjny, odcięty zawirowywacz, na wariatorze podkładki nie ma, tak samo nie ma nic w gaźniku. Patrzyłem wszędzie gdzie pisali a i kupiłem ten skuter używany i chyba poprzedni właściciel ściągał. Więc tak jak mówię, już kilka stron przeleciałem, trochę poczytałem przeglądałem skuter ale nie ma żadnej blokady tam gdzie jest napisane więc nie mam pojęcia gdzie tam coś jeszcze może być. Wszystko jest raczej seryjne ale nie wiem czy gaźnik jest okej bo mi się sam co jakiś czas przestawia ale czy to on miałby z tym związek ?

Wszystko może mieć wpływ na v max nawet za lekkie zużyte rolki czy zawalony wydech od oleju.

Okej dzięki wielkie za pomoc :) Chyba kupie sobie nowy pasek, rolki i popatrze za wydechem, a dało by coś gdybym ten wydech wybebeszył czy to raczej nie ma sensu ? :)

nic nie da bo to 2t i rezo szlak trafi,możesz go z tyłu przewierci wiertłem fi6 [jedna dziura nie 8] zaraz pod wylotem

Okej, jutro sprawdzę sobie te rolki i chyba zamówię nowe oraz pobawię się z tym wydechem :) Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :)