Romet 747 4t - problem z praca silnika

witam, jestem tutaj nowy, moze nie koniecznie chcialem tutaj trafic bo myslalem ze kupujac skuter nie bede mial z nim az takich problemow.

a wiec do sedna:
odpalam skuter,wchodzi na wysokie obroty i tak caly czas pracuje do poki nie dodam gazu->>dlawi sie i gasnie.

jest jakis problem jeszcze z dostawa paliwa jak dla mnie,za filtrem paliwa jest taki okragly rozdzielacz do ktorego wchodza az 3 przewody. jeden od filtra paliwa i strzalka narysowany jest przelyw paliwa i jakis przewod od drugiej plaszczyzny ktory wychodzi z gaznika. nie wiem jak czy w tym czyms jest jakis okreslony kierunek przeplywu paliwa czy czegokolwiek a jezeli jest uwazam ze jest zly.

prosze o propozycje co zrobic po kolei. rozebralem caly gaznik i juz nie wiem co w nim jest nie tak.;/

pozdrawiam krzyzyk.

problem z obrotami może być spowodowany źle wyrególowanym gaźnikiem, możesz też sprawdzić stan filtra powietrza
a tego przewodu paliwowego to mógł byś dodać zdjęcie bo ciężko to sobie wyobrazić po tym opisie

gaznik mysle ze jest dobrze wyregulowany, co najgorsze nie wiem czym to zostalo spowodowane, dzialal dobrze, przejechalem sie po sniegu bo robilem porzadek w garazu i dupa. ni odpalilem go wiecej normalnie. na poczatku wcale nie odpalal, pozniej wyregulowalem zawory i jest tak jak jest... gaznik przeczyszczony, moze jeszcze jakies propozycje?

a i filtr suchy byl dopoki sam go nie zalalem :D

@ odswierzam temat.

sprawdź świecę i gaźnik. Zawory mam nadzieję, że dobrze wyregulowane.