Romet 747 2t

Witam mam problem z moim jednośladem , a mianowicie duże spalanie jak dla mnie .Skuter został zakupiony w 2010 roku jest to wersja 2-suwowa i na pełnym baku ,a mianowicie 4,5 L nie objadę 100 km . na przeglądach gwarancyjnych mówiłem ,że dużo pali , ale niestety niby naprawili lecz spalanie się nie zmieniło . Mam go od nowości z salonu i dodam , ze dwa razy byłem na przeglądzie gwarancyjnym i powiedziałem ostatni raz, (brak śrubek itd.) Do sedna proszę o pomoc co może być przyczyną tak dużego spalania ? :)

Regulacja gaźnika. Uprzednio sprawdź czy nie ma wycieków. 2t więcej palą, ale bez przesady.2,5-3l/100km to max. Takiego nie mam z airsal 70cc, gazie dellorto 17,5 oraz TREKiem. Wychodzi mi 3,3l/100km

Zaufałem dellorto, jak planujesz zmianę cylka to możesz wsadzić o przekroju 17,5 lub 19. To włoska firma. Korzystam z niego od sezonu 2013 i na razie moja opinia bardzo dobry+. Dodam, że łatwo wyregulować a wiedzę znajdziesz w necie.

właśnie myślałem ogólnie o wymianie gaźnika , dwa razy wymieniałem wężyk także często sprawdzam , czy gdzieś nie kapie . Jaki gaźnik byście polecali ?Dodam , że przy wejściu do gaźnika linka jest strasznie luźna tak ma być czy może jest coś zepsute ?Dodam , ze fajnie by było jak by był już odblokowany .

Dziękuję bardzo za pomoc :):)