Romet 747 2T- co powiecie na ten temat :)

Witam wcześniej utworzyłem temat pt: "Romet 707 explode czy Romet 747 2T ??" Jednak podjołem już decyzje i zdecydowałem się na Rometa 747 2T . Teraz chce się coś dowiedzieć na jego temat ponieważ ma to być mój pierwszy skuter jednak jeśli macie jakieś inne propozycje co do wyboru mojego pierwszego skutera z przyjemnością je sprawdze dziękuje i pozdrawiam .!!

Ps: W gre nie wchodzi skuter używany ;D

ja mam 727 u wlasciwie nie mam tu broplemow tylko cos mam z dozownikiem od oleju bo duzo bierze:p 747 ma chyba ten sam silnik. plastik w moim sa twarde 2-3 razy na nozce mi sie wywrócił na betonie i nic mu nie jest:D

ja mam 727 u wlasciwie nie mam tu broplemow tylko cos mam z dozownikiem od oleju bo duzo bierze:p 747 ma chyba ten sam silnik. plastik w moim sa twarde 2-3 razy na nozce mi sie wywrócił na betonie i nic mu nie jest

wracając di tematu części to kosztuja tyle samo i sa to stosunkowo małe pieniądze tylko zalezy od mechanika ile weźmie

Dzięki a masz może jakiś pomysł na jakichś inny skuter na początek ??

jesli mowimy o nowym i chiniolu. TO hmm keway huracain(niewiem jak sie to pisze) ,romet 727p (moj :D) jakis zippik, Keway fact ,toros f16

A jak uzywki to yamaha jakas albo peugeot speedfight aprila sr

A jeszcze jakieś pomysły o dnośnie rometa ??? :P