Romet 747 2019 nie odpala

Mam problem z Rometem 747 2019 na wtryskach. Skuter nie chciał odpalić za nic dopiero po 20min kopania i trzymania troche gazy odpalił. Oddałem go na gwarancje lecz tam nic praktycznje nie naprawili (wspomne że jak już odpalił to normalnie potem odpalał dopiero po nocnym staniu w garażu nie odpalał) i powiedzieli mi że to przez świece jak świeca nowa była, lecz nadal to samo sie działo, wiec oddali go do fabryki i tam niby go naprawili" i wszysto na początku dzialało normalnie odpalał i bez problemu rozpedzał sie do 72km/h. Po około 800km skuter zaczoł sie zachowować tak. Jeśli dam mu 1/4 manetki jedzie normalnie, dam 2/4 albo 3/4 zaczyna sie „dławić, dusić” traci na mocy i prętkości do 20km/h. Jeżeli jednak dam od razu pełny gaz to poksztusi sie troche ale po chwili zaczyna rozpędzać sie bez problemu i wskakuje na obroty ale zaczyna przerywać. Rozpędza się do 63km/h. Czy chodzi coś z powietrzem lub paliwem?
Na końcówce filtra powietrza miał taką zaślepke z 4 dziurami, zdjołem ją i zaczoł normalnie płynnie przyśpieszać, reagował na gaz jednak rozpędzał sie max do 50km/h. Czyżby za dużo powietrza? I teraz po 1,5tyś od oddania go do serwisu zaczoł nie odpalać to samo co wcześniej. Wspomnę że już nie mam gwarancji.
 Prosze o pomoc!

szukaj w okolicy kumatego warsztatu co ci to ogarnie. widac że sie na tym nie znasz wiec sam mało zrobisz

Trochę się znam, potrafię naprawić każdego 2t i 4t lecz jeszcze mie ogarniam tej normy euro4 i wtrysków

no wiec jeżeli masz wtrysk a ich nie ogarniasz - to sie nie znasz na tym co masz.
Szybciej bedzie znaleźć kogoś kto ogarnia niż uczyć się od początku

Być może leje wtrysk albo się nie otwiera… przyczyn może być wiele ale jeżeli nie ogarniasz wtrysku to nie ogarniesz i tego :smiley: Wystarczy, że pompa nie pompuje odpowiedniego ciśnienia i wtrysk albo się nie otworzy albo zaczyna lać paliwem zamiast tworzyć mgiełkę.