romet 727ECO gaśnie na postoju

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery romet 727ECO gaśnie na postoju

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #622725 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe SIMLOCIK
  SIMLOCIK
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam, jestem tutaj na forum nowy i mało obeznany od strony technicznej skuterów, dlatego piszę na forum i poszukuję pomocy w sprawie mojego skuterka. Tak jak w tytule jestem posiadaczem ROMETA 727ECO i mam z nim problem. Mianowicie jeżdżąc moim skuterem na postoju gaśnie. Np, jadę sobie gdziekolwiek, przejeżdżam na skuterze z 2 km i po tym czasie zatrzymuje się na światłach. Oczywiście wyhamowuje skuter, i stoję. Stoję tak z 30 sekund, przekręcam manetkę gazu, a mój skuter co? Zamiast jechać do przodu, to po prostu gaśnie. Zatrzymując się podczas jazdy no właśnie np na światłach muszę dodawać gazu jakoś co 10 sekund. Mniej więcej tyle czasu mogę mieć odstępu, aby skuter po następnym przekręceniu manetki nie zgasł tylko jechał dalej. Nie wiem jaka jest tego przyczyna? Może źle wyregulowany gaźnik? Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje i poszukuję porady.

  #622727 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 459

  reguluj gaźnik

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: romet 727ECO gaśnie na postoju
Informacje o Tobie: