Romet 727 PREMIUM vs Romet 717 2T CIECZ

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Romet 727 PREMIUM vs Romet 717 2T CIECZ

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe lisu7 lisu7 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Kamil
    Użytkownik

Jak w tytule. Chce kupic skuter tylko niewiem ktory lepszy.. Nie chodzi tu o wygląd czy o cene. Głównie zależy mi na osiągach oraz niezawodności. Tak więc który lepszy pod tymi względami?
    Romet 727 PREMIUM
    Romet 717 2T CIECZ

Zdjęcie profilowe piter2080
    piter2080
    Użytkownik

oczywiście ze lepszy 717

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Kamil
    Użytkownik

Hm. Nie znam się wcale na technikaliach dot. skuterów, ponieważ dopiero zaczynam przygode ze skuterami (nie licząc 2 lat jeżdżenia Rometem 747 Eco 2010 bez karty) więc możesz mi powiedzieć czemu 717? Mi się wydawało że 727 prem bo ma więcej koni ale czy to ma w takim razie jakieś znaczenie? I czemu akurat 717? Wiem że strasznie uporczywy jestem ale chcę dowiedzieć się jak najwięcej…

Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

Bierzesz pod uwagę skuter chłodzony cieczą (717), samo to powoduje że zapewne będzie lepszy. Chłodzenie cieczą to większa trwałość, silnik rzadziej się przegrzewa. A jeśli chodzi o moc, to dwusuw łatwo jest stuningować.

Kamil
    Użytkownik

Hmmm. Ja nie robię wypadów na jakieś 3-4 godziny ciągłej jazdy 😉 więc raczej nie patrze czym jest chłodzony, bo sporo trzeba dopłacić. Ale zainteresował mnie Romet 767 podobno sportowy a odblokowany zamyka szafe poza skale. Jak myślicie warty jest kupna jeszcze w tym lub w następnym roku? Mi zależy na tym żeby chociaż dało się na koło wyrwać po odblokowaniu bez zabawy w tuning. To warty jest ten 767 czegoś?

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

to kup 717 na powietrze(10r 3500zł) ale 767 ma z tyłu bęben a 717 ma tarcze.767 ma licznik LCD są awaryjne więc 717 to lepszy wybór i też zamknie ci licznik a na jedno koło to ci żaden chińczyk nie pójdzie na 1 koło bez tuningu.Jak chcesz to kupuj ale pamiętaj że ci się na pewno zepsuje licznik i nowy kupić oraz z tyłu bęben(gorzej hamuje.Tu masz testy tych obydwu modeli.
    http://www.skuterowo.com/romet-767-test-wideo/
    http://www.skuterowo.com/romet-717-ciecz-test-wideo/

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D

Kamil
    Użytkownik

zamknie mi licznik 717? Bo chce mieć dobre przyśpieszenie i v-max. W takim razie jak myślisz odblokowany 717 da rade szybko szafke zamknąć? bo głównie na tym mi zależy.

Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Teoretycznie żaden nowy skuter nie osiągnie tyle ile ma na liczniku – czasem trzeba się nakombinować żeby wszystkie blokady znaleźć i ustawić skuter tak by miał dobre i przyspieszenie i prędkość maksymalną.

717 2t LC to skuter mały, zwrotny i o sportowym zacięciu. Miałem pierwszą wersję tego wynalazku (2008) i bardzo za nim tęsknię.

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

717 spokojnie 2 osoby wejdą.Max pójdziesz licznikowe 85kmh ale wiec że każdy licznik przekłamuje od 1-10kmh.JA mam na powietrze i od nowości idzie mi 60kmh(na blokadach) a powinienem 45kmh ale ciecz jest szybsza więc więcej pociągnie oraz się nie będzie grzał.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D

Kamil
    Użytkownik

[size=4]czyli jak kupie 717 ciecz to spokojnie w 2 osoby dam rade dobić do
    ok.70 – 80 tak ? Jak tak to kupie może nawet w tym roku[/size]

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie