Romet 727 Elegance - problem odnośnie zgodności części

Witam, jestem świeżakiem więc proszę się nie śmiać. Posiadam Rometa 727 Elegance z 2007r. i chciałem zamówić owiewki żeby je wymienić bo moje są już stare i popękane, problem w tym że wpisując Romet 727 Elegance nie znajduje mi takiego modelu jedynie : ECO, Kompfort, Premium (stare i nowe), Joy, i zwykłe 727. Nie wiem czy jeżeli zamówie części do 727 Premium starego będą one pasować do mojego modelu. Jeżeli ktoś orientuje się czym jest to ELEGANCE i wie do jakiego modelu powinienem zamówić plastikowe owiewki to proszę o pomoc.

a porównujac zdjecia na podobne do którego ci wyglada?

Wpisywałem modele w google grafika i najbardziej podobny niemal identyczny jest do eco (całościowym wyglądem jak i pojedynczymi częściami) ale a wyszukując części do eco zastanawia mnie osłonka przednia dolna bo nie moge sobie wyobrazić jak to zamontować u mnie żeby pasowało ale tu może zawodzi moja wyobraźnia. Dzięki za pomoc kolego jestem idiotą że zamiast sprawdzić całościowy wygląd poszczególnych modeli sprawdzam jedynie wygląd owiewek na motor-x.

wygląda jak router bassa, toros F16 i wszystkie tego typu czyli mała chińska rama na kołach 10"