romet 717 radical 2t

Proszę napisać z którego roku macie ten skuter i jak się sprawuje(czy się psuję,szybki itp.)PLs jak najszybciej bo za niedługo będę go chyba kupował

proszę napiszcie coś

jak nikt nic nie pisze, to znaczy, że na tym forum nikt nie posiada takiego skutera :)

pomyśl a może ktoś ma a niezobaczył

możliwe, czekaj a może ktoś się odezwie :)

pozdraw.

Ja mam ten skuterek . Mam przejechane tysiąc kilometrów . Jestem z niego zadowolony pali 3l/100km . Na blokadzie rozpędzam się 60km/h . Do 50 rozpędza sie bardzo dobrze potem troche muli ale mam nadzieje ze jak odblokuje to będzie dobrze. Polecam !! :)

Romeciak napisał:

Na blokadzie rozpędzam się 60km/h . Do 50 rozpędza sie bardzo dobrze potem troche muli ale mam nadzieje ze jak odblokuje to będzie dobrze.

Uważaj bo jak już ściągniesz tą blokadę to będziesz miał 10km mocy...

ja nie wiem o co większości chodzi gościowi jedzie 60kmh no i ma blokady czy to takie dziwne???Przecież to nie 4t żeby miał wszystkie blokady ściągnięte przy 60.Na pewno 1-2 blokady jeszcze są u niego.

Romeciak napisał:

Ja mam ten skuterek . Mam przejechane tysiąc kilometrów . Jestem z niego zadowolony pali 3l/100km . Na blokadzie rozpędzam się 60km/h . Do 50 rozpędza sie bardzo dobrze potem troche muli ale mam nadzieje ze jak odblokuje to będzie dobrze. Polecam !! :)

Romeciak a ile masz gwarancji 2 lata czy 5tys. km?