romet 717 radical 2t

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    lisu7
    Użytkownik

Proszę napisać z którego roku macie ten skuter i jak się sprawuje(czy się psuję,szybki itp.)PLs jak najszybciej bo za niedługo będę go chyba kupował

lisu7
    Użytkownik

proszę napiszcie coś

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

madi
    Uczestnik

jak nikt nic nie pisze, to znaczy, że na tym forum nikt nie posiada takiego skutera 🙂

lisu7
    Użytkownik

pomyśl a może ktoś ma a niezobaczył

madi
    Uczestnik

możliwe, czekaj a może ktoś się odezwie 🙂

pozdraw.

Romeciak
    Użytkownik

Ja mam ten skuterek . Mam przejechane tysiąc kilometrów . Jestem z niego zadowolony pali 3l/100km . Na blokadzie rozpędzam się 60km/h . Do 50 rozpędza sie bardzo dobrze potem troche muli ale mam nadzieje ze jak odblokuje to będzie dobrze. Polecam !! 🙂

Kapuchon
    Użytkownik

Romeciak napisał:

Na blokadzie rozpędzam się 60km/h . Do 50 rozpędza sie bardzo dobrze potem troche muli ale mam nadzieje ze jak odblokuje to będzie dobrze.

Uważaj bo jak już ściągniesz tą blokadę to będziesz miał 10km mocy…

lisu7
    Użytkownik

ja nie wiem o co większości chodzi gościowi jedzie 60kmh no i ma blokady czy to takie dziwne???Przecież to nie 4t żeby miał wszystkie blokady ściągnięte przy 60.Na pewno 1-2 blokady jeszcze są u niego.

lisu7
    Użytkownik

Romeciak napisał:

Ja mam ten skuterek . Mam przejechane tysiąc kilometrów . Jestem z niego zadowolony pali 3l/100km . Na blokadzie rozpędzam się 60km/h . Do 50 rozpędza sie bardzo dobrze potem troche muli ale mam nadzieje ze jak odblokuje to będzie dobrze. Polecam !! 🙂

Romeciak a ile masz gwarancji 2 lata czy 5tys. km?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button