Romet 717 - jak otworzyć zatrzaśnięty schowek (kluczyk w środku)

Witajcie,

jestem nowy na forum i mam poważny problem, ale zdecydowałem się jumieścić to pytanie w tej kategorii i liczę na wyrozumiałość. Jeśli był gdzieś o tym temat, to prosiłbym o podlinkowanie.

Mój ojciec kupił skuter Romet 717 (wersja z analogowym licznikiem) i niefortunnie zgubił kluczyk. Przypuszczamy, że może jest zatrzaśnięty w schowku pod siedzeniem, jednak jest problem aby się do niego dobrać. Bardzo Was proszę o pomoc w wyjaśnieniu jak można otworzyć ten schowek nie używając kluczyka?

Czy jest to wykonalne? Może jest jakiś tutorial albo ktoś dałby radę zrobić jakieś zdjęcia z takiej operacji?

Dzięki za pomoc,
Michał

Temat nie aktualny. Zabezpieczenie tego schowka to obelga dla potencjalnego złodzieja. Z podniesieniem tego siedzenia poradziłby sobie 10-latek. Z przodu siedzenia za zawias robi bolec ze spłaszczoną główką i drucianym zabezpieczeniem, które ma uchronić przed jego wysunięciem. Wszystko co trzeba zrobić, to wyciągnąć, PALCAMI bez użycia jakichkolwiek narzędzi tego drucika. Później wypchnąć bolec palcem i otworzyć siedzenie. Inżynier płakał skośnymi oczami jak projektował... śmiech i niedowierzanie.

Tak to wygląda: http://i.imgur.com/aAgZ6Rh.png