Romet 717 4t Maaale obroty prosze o pomoc :)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Romet 717 4t Maaale obroty prosze o pomoc :)

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe rexor1998 rexor1998 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe rexor1998
    rexor1998
    Użytkownik

Witam chcialbym sie dowiedziec jak zwiekszyc maksymalne obroty skutera romet 717 4t bo obroty dochodza tylko do 5000 wiec bardzo slabo i troszke muli a powinien bardziej ‚zyc” , wie ktos moze cos na ten temat ? Jestem troche zielony w tym temacie wiec prosze o dokladne wyjasnienia co mam zrobic 🙂

rexor1998
    Użytkownik

Licznik obrotow ma do 12 000 a polowy nawet calej niema ;/

rexor1998
    Użytkownik

Czy mogłby mi ktos tez pomoc w sprawie tzw „rozowego kabelka ” ? bo slyszalem ze jest niekoniecznie rozowy i niewiem ktory uciac :

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe ziom_sony
    ziom_sony
    Użytkownik

A wychodzi ci kabelek spod przekładni ?? jeśli tak to od będzie odpowiadał za blokadę modułu a jeśli nie ma to podejrzewam że może być to kabelek ten żółty lub czarny, ale nie jestem pewien…

Zapraszam do galerii moich fotek !
    rexor1998
    Użytkownik

heh no wlasnie zadnego tam nie widze , jestem troche zielony w tych sprawach tak ze mi trzeba dokladnie tlumaczac jak cos , ale wydaje mi sie ze go tam niema i dlateo pytam ktory to na module

Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

najlepiej wymień cały moduł na odblokowany (20zł). Bo jak przetniesz nie ten kabel to lipa będzie. ja na starym module miałem odcinke przy 6k rpm a teraz wymieniłem to rkęci mi się nawet do 12k.

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    rexor1998
    Użytkownik

ale wlasnie oto chodzi ze ten modol jest wymieniony na „sportowy ” i nie wiem czy jest tamten „roznowy kabelek czy nie ” a co do obrotow to jak go postawie na stopce to dobije do 12 tys. a w czasie jazdy ledwo 6 wiec niewiem czemu tak malo

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie