Romet 717 2t czy romet ogar 900 racing

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    lisu7
    Użytkownik

Mam dylemat.Który z tych mam wybrać.Ja wole 717 ale brat namawia mnie na ogara i mówi że nie będzie się psuł i wogóle.Pomóżcie!!

Prezessso
    Użytkownik

717 ciecz;) ogar ma tylko wygląd motoroweru a 717 skuteru z charakterem i sportowym zacięciem.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Michalk001
    Uczestnik

Odpowiedz sobie na pytania czy chcesz zmieniać biegi czy jeździć automatem. Ja wybrałem „biegówkę” i nie żałuję – jazda sprawia sporo frajdy a silniczek jest nie do zdarcia (taki sam jak w Ogarze). Sprzęt jest cichy, wygodny i wyjątkowo oszczędny. Przy spokojnej jeździe zadowala się 1,5 litra w mieście. Może nie są rakietami ale naprawdę są warte polecenia. W ogóle ile kasy masz na zakup? Może jak chcesz skuter to kup Zipp Quantum R? Kapitalny wygląd i dynamika w jednym.

Gumol344
    Użytkownik

ja mam 717 4t 2008rok ale szczerz polecił bym ci ogar 900

lisu7
    Użytkownik

717 na powietrze jest

Kapuchon
    Użytkownik

lisu7 napisał:

717 na powietrze jest

Romet 717 chłodzony jest cieczą.

Dziadek100
    Użytkownik

Kapuchon napisał:

lisu7 napisał:
    717 na powietrze jest

Romet 717 chłodzony jest cieczą.

Jest wersja LC i chłodzona powietrzem

lisu7
    Użytkownik

na to mam do 3500zł ale tylko z rometa bo tylko taki salon jest wokół mnie

lisu7
    Użytkownik

a który mniej awaryjny?

Dacho009
    Użytkownik

Ogara bierz Romet słynie tylko z jednego! z awaryjności oczywiście zależy od stylu jazdy ale mimo wszystko romety to skutery z najniższej półki pod względem jakości wykonania

lisu7
    Użytkownik

i mi chodzi żeby wyciągnęło bez problemów pod górę we woje.Kolega ma ogara i pod góre we 2 osoby po 50kg ledwo co wyjechał.a jak będzie z tym o tej samej wadze

Michalk001
    Uczestnik

No właśnie te silniczki nie są demonami mocy czy prędkości ale za to spalają dwa razy mniej niż skutery. Musisz wybrać czy chcesz oszczędność czy dynamikę. Jeżeli nie przeraża Cię prawie samochodowe spalanie rzędu 3,5 litra na 100 km to bierz mocnego 2T. Jak chcesz przejechać 100km za 10zł to weź Ogara lub coś innego z tym silnikiem. Jeszcze jedną zaletą silniczka Ogara jest wspaniałe brzmienie jak na motorower. A 2T mimo że dynamiczny to wciąż jednak „pierdziawka”. 🙂

lisu7
    Użytkownik

do Dacho: No to powiedz mi czemu co 4 osoba która chce kupić skuter to kupuje z rometa?

Dacho009
    Użytkownik

po 1 Ładny design co przyciąga nabywców
    po 2 Romet to niegdyś Polska firma mająca swe fabryki w polsce kojarząca się z POLSKIMI jednośladami produkowanymi w POLSCE do 98r
    teraz firma romet została wykupiona przez przedsiębiorstwo Arkus & Romet Group ich skutery są tylko i wyłącznie CHIŃSKIE a ludzie blędnie myślą twierdząc że to ten sam Romet z 98r który produkuje swe maszyny w Polsce ludzie poprostu jednym słowem mylą współczesnego rometa z tym sprzed 15-lat przez co chętnie nabywają skutery tej marki

Michalk001
    Uczestnik

Nie ma złych „chińczyków” – jest tylko niedbały montaż i złe traktowanie właściciela. Jeżeli skuter został prawidłowo i starannie zmontowany i dba się o niego to wtedy potrafi się odwdzięczyć. Po prostu trzeba poświęcić im nieco troski – czasem zrobić przegląd, dokręcić kilka elementów które zaczęły żyć własnym życiem i wtedy nie przysparzają żadnych problemów. Mój po takim przebiegu jak w podpisie wymagał jedynie wymiany elementów podlegających naturalnemu zużyciu. Nawet Bassy czy Torosiki F16 za 1500zł przy odrobinie uwagi jeżdżą naprawdę długo bez żadnych awarii.

lisu7
    Użytkownik

dzięki.

lisu7
    Użytkownik

bo mam jeszcze do wyboru ferro 103

Dacho009
    Użytkownik

No wiecie czytałem dużo na forum przed zakupem skutera myślałem ,że kupie Rometa niestety NIKT ich nie polecał, wszyscy na nie narzekają a serwis? podobno nie wiedzą nawet jak wymienić akumulator. Słyszałem nawet o pewnym przypadku w modelu 747 gdzie błędnie zostały zmontowane częsci silnika! Wystarczy poczytać opinie żeby się przekonać.

lisu7
    Użytkownik

a co myślicie o ferro 103

Dacho009
    Użytkownik

napewno lepsza dbałość niż Romet a budżet mogę prosić? z chęcią poszukam czegoś co by Cię mogło zzainteresować 😉

lisu7
    Użytkownik

max.3500zł

lisu7
    Użytkownik

i jeszcze jeden taki skuter nie pamiętam firmy dokładnie ale to było jakieś 2 litery i motor lub motors i wydech z lasera za ok 3500zł może wiecie jaka to firma.

Dacho009
    Użytkownik

może motobi? mam tu dla Ciebie 2 zipki i keeway-a
    http://otomoto.pl/zipp-vapor-najlepsze-skutery-gratisy-M3102424.html
    http://allegro.pl/zipp-superray-skutery-wroclaw-amaro-i2526842764.html
    http://allegro.pl/wyprzedaz-skutery-keeway-hurricane-tarnowskie-gory-i2533880579.html

przykładowe skuterki, polecam jeszcze Ferro 803, którego niestety nie mogę znaleźć na allegro ;/

lisu7
    Użytkownik

NAKLEJKA BYŁA NA PRZODZIE MW MOTOR COŚ TAKIEGO i tłumnik z lasera

lisu7
    Użytkownik

chłopie gdzie ja to kupie wokół mnie jest tylko rometa jakiś z mieszanych firm i podobno keeway’a ale nie wiem tak pisze na stronie internetowej keeway’a a z keeway’a coś oprócz huricanne bo to ma
    2,2 km

Nick3y
    Użytkownik

Chodzi ci o Longhije 😀 WM Motors 😀 Firma WilmaT:D Ludzie na nie nie nażekają 😀

lisu7
    Użytkownik

to chyba to ale model z wydechem laser i 2 suw

lisu7
    Użytkownik

a jaki model z keeway’a jest do 3500 zł max. oprócz huricanne w salonie?

lisu7
    Użytkownik

ODŚWIEŻ:D 🙁

lisu7
    Użytkownik

czy koś tu jest aktywny?
    a jaki model z keeway’a jest do 3500 zł max. oprócz huricanne w salonie?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button