Romet 717 2008 4t - problem

Witam ,mam taki problem iż wyjąłem skuterek po zimie na początku nie chciał odpalić ,ale po męczeniu kopki odpalił. Całą zimę stał w mieszkaniu. Teraz jak jeżdżę do 50km/h rozpędza się tak jak wcześniej ,a potem obroty spadają do 6tys i ciężko idzie ,no chyba ,że z górki to wchodzą 6,5tys/7tys i jedzie max 65km/h ,a wcześniej na prostej jechał 70/80km/h. W serwisie powiedzieli mi ,że nie możliwe od razu po kupnie ,żeby tyle jeździł ,a ja w nim nic nie grzebałem. Powiedzieli również ,że moduł się mógł dopiero zablokować więc kupiłem odblokowany i jest nadal to samo. Wszystko przeczyścił (filtr powietrza,paliwa,) oleju jest tyle ile powinno ,kompresja jest ok. Proszę o pomoc. Może znacie jakiegoś dobrego mechanika w Kielcach lub okolicach? Dodam iż skuter ma przejechane 1400km.

ja mialem tak samo trzeba wyregulowac gaznik i sprawdz uszczelke pod gaznikiem

a mi ktoś pomoze ma 717 80 cm i rolki 5gr strasznie ma wysokie obroty przy starcie

Romet717 napisał:

a mi ktoś pomoze ma 717 80 cm i rolki 5gr strasznie ma wysokie obroty przy starcie

Dużo jeszcze jednakowych pytań zamierzasz Kolego zadać? O tej porze sporo osób jeszcze nie wróciło do domu i nie mają dostępu do internetu. Poczekaj do jutra rana na sugestie od użytkowników forum...

Romet717 ,a orientujesz się gdzie są blokady w tym modelu ? ;) Jak możesz to podeślij zdjęcie tej uszczelki w którym dokładniej jest miejscu bo nie za bardzo ogarniam to...