Romet 700 - wymiana seryjnego cylindra 50 ccm na 70 ccm lub 80 ccm.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Romet 700 - wymiana seryjnego cylindra 50 ccm na 70 ccm lub 80 ccm.

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kargulec12 kargulec12 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 5 posty - 1 przez 5 (z 5 łącznie)Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #175676 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Nygus69
    Nygus69
    Użytkownik

Witam ,
    Jestem zmuszony jak najszybciej wymienić cylinder w mojej 7setce.
    Mam w związku z tym pare pytań :

Zna ktoś wymiary jakimi mam się kierować szukając nowego cylindra ? tzn.

– ROZSTAW NA SZPILKI PO PRZEKĄTNEJ OD ŚRODKA DO ŚRODKA OTWORU

– ROZSTAW OTWORÓW MOCUJĄCYCH KOLANKO OD ŚRODKA DO ŚRODKA OTWORU

– ŚREDNICA TULEJKI NA ZEWNĄTRZ

-ROZSTAW W OSI OTWORÓW MOCUJĄCYCH CYLINDER

-ŚREDNICA SWORZNIA

-ROZSTAW OTWORÓW MOCUJĄCYCH TŁUMIK

-ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA TULEI CYLINDRA

-WYSOKOŚĆ CYLINDRA BEZ TULEI

Nie chciałbym zamówić towaru który będę musiał zwracać , dodam może też że myślałem nad chińską 70cc/80cc ponieważ najlepiej chciałbym przeznaczyć do 100zl za taki sprzęt . Nigdzie nie moge znaleźć wymiarów cylindra i podzespołów z 7setki a samemu to mierzyć może być problematyczne. Jak ktoś wie coś w tym temacie prosze o pomoc bądź chociaż nakierowanie mnie czego szukać 😉

Z góry Dziękuje i Pozdrawiam 😉

#175677 Odpowiedź
    Nygus69
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #175678 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kargulec12
    kargulec12
    Użytkownik

Mam na sell cylinder Powerforce 70ccm Nicasil (Replika Airsala T6 za 500zł). Przebieg 1-2km (Przejechane podczas regulacji), powód sprzedaży:
    spory dopływ gotówki i postanowiłem kupić jeszcze mocniejszy stage 6 mk2 (Tak wiem to głupie 🙂 ). Za 100zł + jeśli chętny dorzucę za 50zł gazior 21 +stożek+6 dysz. Pasuje do Romka 700 bo sam mam, lecz ja mam po swapie na minarelli horizontal. Ale wiem jaki był poprzednio silnik i miałem w nim też 70ccm, więc ten cyl bez niczego podejdzie. Dziś wymontowuję cylek, jeśli jesteś chętny dodam zdjęcia gładzi cylindra, ale jest idealny. Plus jak coś nie polecam chińskim 70ccm bo mi tłok spuchł pierwszego dnia podczas docierania.

#175679 Odpowiedź
    Nygus69
    Użytkownik

Hmm,
    wiesz co , daj mi jakiś kontakt do Ciebie , najlepiej gg;)

#175681 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kargulec12
    kargulec12
    Użytkownik

3480191

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 5 posty - 1 przez 5 (z 5 łącznie)Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Romet 700 - wymiana seryjnego cylindra 50 ccm na 70 ccm lub 80 ccm.
Informacje o Tobie: