Romet 700 - nowy moduł POMOCY PILNE

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #173016 Reply
    Wojti994
    Użytkownik
    • 7

Witam, dzisiaj dostalem paczkę tego modulu – http://allegro.pl/nowy-modul-cdi-minarelli-skuter-2t-sport-tuning-i4468438843.html

Otóż mam problemy z podlaczeniem tych kabelków różnią sie od tych co wychodza od modułu, prosze o pomoc nie chce go spalic

#173027 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

To może trzeba było przed zakupem najpierw zobaczyć jaki masz moduł, jakie wtyczki, jakie kabelki…

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#173028 Reply
    snajper061
    Użytkownik
    • 2

daj fotki.

#173033 Reply
    Wojti994
    Użytkownik
    • 7

maxell napisał:

To może trzeba było przed zakupem najpierw zobaczyć jaki masz moduł, jakie wtyczki, jakie kabelki…

Od tego jest też przejściówka tak?

O to zdjęcie

View post on imgur.com

#173036 Reply
    snajper061
    Użytkownik
    • 2

niebieskobiały z niebieskim,czarny z czarno czerwonym,różowy z białym a w kostce masz zamienione zielony ma iść z zielonym a żółty z żółtym.[ale jaj se by dal uciąć]

#173039 Reply
    Wojti994
    Użytkownik
    • 7

ok dzieki, mam nadzieje że będzie dzialalo i nie spali się modul ani nic z elektryka, 😉 poczekam jeszcze na wypowiedz innych

EDIT : Skuter kreci, ale nie chce odpalic te kabelki w kosce nic nie robilem bo nie mam jak ich odlaczyc i przepiac

#173043 Reply
    snajper061
    Użytkownik
    • 2

kreci i nie pali bo zielony to masa to jak ma zajarać jak do h.uja jest nie w tym miejscu co trzeba

#173049 Reply
    Wojti994
    Użytkownik
    • 7

spokojnie juz sobie poradzilem, to co ty mi podales to moze 1 kabel byl dobrze, reszta zle, pogrzebalem i zrobilem… pojechalem na jazdę probną i leci szybciej na wszelki wypadek stary modul worze ze sobą

czy dobrze, okażę się jeśli nic mi nie nawali na trasie do Roboty …

Jutro napisze jak podlaczylem i expert powie czy dobrze i zeby inni wiedzieli gdyby mieli podobny problem. 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Romet 700 - nowy moduł POMOCY PILNE
Twoje informacje:

Back to top button