Romet 700 – nowy moduł POMOCY PILNE

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Romet 700 – nowy moduł POMOCY PILNE

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Wojti994 4 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Wojti994
    Użytkownik

Witam, dzisiaj dostalem paczkę tego modulu – http://allegro.pl/nowy-modul-cdi-minarelli-skuter-2t-sport-tuning-i4468438843.html

Otóż mam problemy z podlaczeniem tych kabelków różnią sie od tych co wychodza od modułu, prosze o pomoc nie chce go spalic

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

To może trzeba było przed zakupem najpierw zobaczyć jaki masz moduł, jakie wtyczki, jakie kabelki…

Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

daj fotki.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Wojti994
    Użytkownik

maxell napisał:

To może trzeba było przed zakupem najpierw zobaczyć jaki masz moduł, jakie wtyczki, jakie kabelki…

Od tego jest też przejściówka tak?

O to zdjęcie

snajper061
    Użytkownik

niebieskobiały z niebieskim,czarny z czarno czerwonym,różowy z białym a w kostce masz zamienione zielony ma iść z zielonym a żółty z żółtym.[ale jaj se by dal uciąć]

Wojti994
    Użytkownik

ok dzieki, mam nadzieje że będzie dzialalo i nie spali się modul ani nic z elektryka, 😉 poczekam jeszcze na wypowiedz innych

EDIT : Skuter kreci, ale nie chce odpalic te kabelki w kosce nic nie robilem bo nie mam jak ich odlaczyc i przepiac

snajper061
    Użytkownik

kreci i nie pali bo zielony to masa to jak ma zajarać jak do h.uja jest nie w tym miejscu co trzeba

Wojti994
    Użytkownik

spokojnie juz sobie poradzilem, to co ty mi podales to moze 1 kabel byl dobrze, reszta zle, pogrzebalem i zrobilem… pojechalem na jazdę probną i leci szybciej na wszelki wypadek stary modul worze ze sobą

czy dobrze, okażę się jeśli nic mi nie nawali na trasie do Roboty …

Jutro napisze jak podlaczylem i expert powie czy dobrze i zeby inni wiedzieli gdyby mieli podobny problem. 😉

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie