Romet 700 - Cylinder

Mam otóż taki dylemat: niestety w mojej 700 zajechałem cylinder i w związku z tym że muszę wymienić na nowy to nie opłaca mi się kupować chińskiego.

I mam oto do Was takie pytanie potrzebuję niewiele więcej podnieść moc i zastanawiałem się nad Airsal'em 50 sport.
Czy on faktycznie ma trochę więcej mocy niż standardowa 50 ??
Czy dysza 0.68 wystarczy czy trzeba będzie dać większą ?
Czy zwiększy się spalanie ?

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

http://allegro.pl/airsal-cylinder-80cc-50mm-4t-139qmb-gy6-dysza-i4279645509.html - Jak dotrzesz dobrze masz moc ok. 10 koni. Nic nie musisz regulowac ani dysz wymieniac. Spalanie moze sie zwiekszyc max o 0.5l.

Dziesięć koni to będziesz miał w zagrodzie jak stadninę założysz.
*
Quantumanku, doedukuj się i nie siej spustoszenia na tym forum, bo zaczniemy ci rachunki za naprawy wysyłać za tę twoją głoszoną tutaj... *wiedzę*.
*
Napisz coś jeszcze równie ciekawego. Fajnie się to czyta i można zawsze z deka... *polać jeża*. Inteligencja nie jest twoją mocną stroną, ale kabaret jak najbardziej. Podążaj w tym kierunku. Masz predyspozycje.
*
Chcesz markowy, to kupisz markowy. Gratków do tuningu teraz jest do wyboru i do koloru. Potem zostaje poprawny montaż, regulacja i właściwa eksploatacja. Zrobisz wedle swoich zasad.

Quantumek 10 koni? Proszę Cię. Jeżeli z tego cylindra wyciągniesz 6 km to max. I wyciągając wnioski z tematu to autor nie ma 4t, tylko 2t. A co do tematu, mocy na pewno będzie więcej, co do dyszy to zobaczysz, jak będzie skuter reagował na dodawanie gazu. Spalanie lekko się podniesie.